Jump to content


Photo
- - - - -

Магазин за ел. цигари в Свищов?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Rosenrot

Rosenrot

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 26.01.13 г. в 13:16

Спешно трябва да си закупя един карт, но не знам откъде :( Има ли магазин някъде в Свищов?

#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 26.01.13 г. в 14:27

Не съм от Свищов и не знам да има специализиран магазин там, но пообиколи магазините за алкохол и цигари, все някъде трябва да продават нещо. Може и да не е качествено, но за закърпване на положението ще свърши работа.

#3 зенит-е

зенит-е

    млад изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted На 26.01.13 г. в 22:21

...Може и да не е качествено, но...

Проблема с некачествените стоки, било то супички или хардуеъа, че е напълно възможно да се отвратиш от е.цигарите... Имам един комшия, който пазарува само "оригинални" течности - 50ml за 10лв и веднъж ми се наложи да си сипя малко от тях и :thumbdown: :skull: щях да :die:

По добре колегата Rosenrot да си поръча от магазина на форума.

Edited by зенит-е, На 26.01.13 г. в 22:24.


#4 Rosenrot

Rosenrot

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 30.01.13 г. в 10:46

За в бъдеще да знаете, че има магазин на главната улица (не знам как се казва :D), където са магазините на Хенди и Германос. Влиза се в нещо като гараж и там има магазин на L&A Vape. Аз си взех едно виви нова и засега съм доволен.

#5 elbi007

elbi007

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 26.08.14 г. в 10:48

Магазинът вече не е на главната улица. Намира се в бл. Маяк - до гостилница Дежавю. Срещу Mtel има пресечка на главната и по нея стига до магазина.



#6 TheCharmedOne

TheCharmedOne

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 23.08.17 г. в 19:44

Съществува ли още магазина? Студентка съм в Свищов и щеми е полезно да знам дали все още същществува този магазин.