Jump to content


Photo
- - - - -

Ревю на "PushCom" (NAVS) Mod


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#21 MEMO

MEMO

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 16.02.11 г. в 15:31

А ето го и новия изпарител на мода.Без много думи защото официалното представяне предстои.

Attached Files



#22 sarik

sarik

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 16.02.11 г. в 18:55

Нещичко, на което попаднах преди малко - почти по темата:

Posted Image

Херметична стоманена епруветка с клипс - според мен подходяща за корпус на мод :Koshechka_08:

Намерих я тук: http://bepreparedtos....Conatiners.htm

Цена - $5.50, размери - 82.5 mm x 9.25 mm (светъл отвор: 7.93 мм)

На вниманието на нашите уважаеми модери :thumbup:

От десетина дни си мисля, защо братята китайци не са прикачили на атомизатора, или на предпазна капачка на его, клипс за закачане на джоб. Това би било много практично, от гледна точка ползване и най-вече от хигиенна гледна точка, ако е монтирано на предпазен капак на мундщука.Много отдавна се продават очила с клипс, запоен на рамката. Ако на някой му хрумне, как може да се направи - нека да сподели,особено ако е предпазна капачка.

Edited by sarik, На 17.02.11 г. в 11:36.


#23 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 16.02.11 г. в 20:28

Имаше преди нещо подобно, драснал съм за него тук.
Скоро не съм проверявал, щото не ме е интересувало, но хората от Boge може и да им е хрумнало да поставят и клипс на капачката, за да заприлича съвсем на луксозна писалка. :)

Posted Image

Edited by plambi, На 16.02.11 г. в 20:29.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#24 jboss

jboss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 17.03.11 г. в 10:19

Ура вечния изпарител е готов,смяната на катал и евентуално на фитила става за 10 мин и пак е чисто нов за съжеление за момента става само на мода.Оптимални варинат се оказа
1-кантал 0,25 -3 намотки става 1,20 ома ужасен ритник и обилна пара.
2-фитил от стъкловлакно-не прегаря и се омокря мн добре,реалното усещане е като при дрип.
Attached File  DSC01486.JPG   49.66KB   370 downloads
Attached File  DSC01505.JPG   41.3KB   472 downloads
Attached File  DSC01509.JPG   46.41KB   471 downloads

ПП: Вкусът и аромата на течностите става мн наситен,пробвал съм почти всичко вече ,но това ме закопа направо.Трябва да се опита за да се разбере.

Edited by jboss, На 17.03.11 г. в 11:05.


#25 Ваньо

Ваньо

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 21.04.11 г. в 19:53

Като ви чета ще взема и аз да пропуша пардон изпарявам :)
Мисля че е добра идея да се направят снимки за сравнение с други популярни модели и обекти за сравнение.
Успех!
Ако има значене и аз мисля, че ще е добре да помислите за защитна капачка на мундщука.

Edited by Ваньо, На 21.04.11 г. в 20:56.


#26 amxcs

amxcs

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 5.05.11 г. в 16:00

Здравейте, идеята ми харесва. Продава ли се корпус за батерията и на каква цена?

#27 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.11.12 г. в 11:37

Вече е в продажба "BG Gen III",препоръчвам да се пробва този изпарител.Лесно обслужване,не му трябва време за "разработване",парата е обилна,предаване на вкус отлично,"ритника" в гърлото също не е за изпускане и не на последно място е Българско производство !!! :drinks:

Edited by PepiSuni, На 3.11.12 г. в 16:27.


chelsea f.c.


#28 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 3.11.12 г. в 12:27

Понякога се чудя защо ли си губим времето с подобни разработки , като китайците копират всичко и догонват с невероятни темпове каквото и да прави човек. Може би единствено заради задоволството от добре свършената работа...
Ето и 1 снимчица на "BG-Gen III" или иначе казано "Малък Генчо" ;)като допълнение към различни устройства.

Attached Files


Edited by last_hope, На 3.11.12 г. в 12:29.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#29 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 3.11.12 г. в 12:34

А може ли малко инфо кой точно произвежда

"BG-Gen III" или иначе казано "Малък Генчо"


ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#30 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.11.12 г. в 13:09

До сега не ми се е случвало с 6мг./мл. да ме "удари в главата", а с тоя пич "Генчо 3" го постигнах ! Евала,заслужава си инвестицията ! Мислех да вдигам концентрацията,е вече не е нужно– Мерси Васко ! :drinks: :sSig_goodjob2: :smiley_emoticons_joint:


chelsea f.c.


#31 Xiox

Xiox

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted На 3.11.12 г. в 13:18

Понякога се чудя защо ли си губим времето с подобни разработки , като китайците копират всичко и догонват с невероятни темпове каквото и да прави човек. Може би единствено заради задоволството от добре свършената работа...
Ето и 1 снимчица на "BG-Gen III" или иначе казано "Малък Генчо" ;)като допълнение към различни устройства.


Китайците се опитват, не отричам... но досега не съм попадал на техен продукт, който дори да се доближава до производителността на този изпарител, стига разбира се човек да е склонен да отдели времето да го настрои както трябва.

Металната тапа също изглежда много добре, дали ще има шанс да се поръчва отделно?

#32 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 3.11.12 г. в 13:47

Има я опцията , но има малка забележка. В тази версия изтеглихме обема на резервоара максимално на горе, т.е. плюсовия пин остана с около 3 мм по-ниско. И ако металната тапа се сложи на предната версия на Генчо , може да опира в плюсовия пин. Това което трябва да се направи е да се преопакова плюса, като се скъси пина с около 3-4 мм от долу.Може и само с избутване надолу в посока фланец и съответно подкъсяване на излишното.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#33 Xiox

Xiox

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted На 3.11.12 г. в 14:29

Това няма да е проблем... даже се чудя дали да не се сдобия и с още един Генчо с поличка :) .... и да мина на eGo Twist, че нещо вече ми натежава да се разкарвам с 18650 батерия навсякъде.

#34 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 3.11.12 г. в 14:33

Това няма да е проблем... даже се чудя дали да не се сдобия и с още един Генчо с поличка :) .... и да мина на eGo Twist, че нещо вече ми натежава да се разкарвам с 18650 батерия навсякъде.

Аз съм така от тази седмица - me happy :smiley_emoticons_joint:
P.S. Имах предвид туиста, иначе си беше regular Ego :smoking-8570:

Edited by gigafive, На 3.11.12 г. в 14:33.

Vape On The Water!

#35 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 3.11.12 г. в 20:23

Ееее, last_hope, това първото на снимката изглежда страхотно. Поздравления!!!

#36 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.11.12 г. в 20:31

Ееее, last_hope, това първото на снимката изглежда страхотно. Поздравления!!!

Най–хубавото е,че не само изглежда а и така се представя в действителност !

:hi:


chelsea f.c.


#37 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 3.11.12 г. в 20:43

Знам, но тъй като не съм пробвал как работи, единствено това мога да коментирам. И като се има предвид, че съм относително нов вайпър и все още се оглеждам и оборудвам, на няколко пъти се замислях за Генчо и единствено визията до сега ме е отблъсквала. Докато това в момента, според мен, изглежда много добре.

Сигурен съм, че рано или късно и аз ще докопам едно такова. Но все ми се струва, че първо трябва да си осигуря малко точец преди това.

#38 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 3.11.12 г. в 23:43

И аз вече се запознах с новия Генчо, много ми е приятно :smiley_emoticons_joint: По-нататък ще ви покажа как си ходи с моите модчета, наистина изглежда добре. Който не ме знае, аз си умирам за малоформатни модове, но все съм с претенции :)

Относно притесненията на хората, които не са срещали обслужваем атомайзер досега. Генчо се намотава и обслужва доста лесно, смятам го за добър избор и за начинаещи в тази област.

#39 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 4.11.12 г. в 00:07

Моя ще дойде в понеделник и тогава ще направя дебюта си в отбора на обслужваемите атомайзери.
Пожелайте ми късмет :smiley_emoticons_joint:

#40 Xiox

Xiox

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted На 4.11.12 г. в 05:30

И аз вече се запознах с новия Генчо, много ми е приятно :smiley_emoticons_joint: По-нататък ще ви покажа как си ходи с моите модчета, наистина изглежда добре. Който не ме знае, аз си умирам за малоформатни модове, но все съм с претенции :)

Относно притесненията на хората, които не са срещали обслужваем атомайзер досега. Генчо се намотава и обслужва доста лесно, смятам го за добър избор и за начинаещи в тази област.


Мога да потвърдя, това ми беше първият обслужваем изпарител и дори първата ми намотка си ставаше за употреба съвсем добре.... после ми трябваха още две или три за да успея да направя фитил със стоманена мрежа, който да работи добре.