Прехвърляне към съдържание


Снимка
- - - - -

Избор на течност за eGo-T


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1 simplicio

simplicio

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 3 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 16:15

Приятели наскоро си взех тази ел.цигара и като цяло съм много доволен.Искам да ви попитам каква течност ще ми препоръчате взех си някаква Dekang/Марлбоro харесва ми ,но се чудя дали е качествена,струваше 9 лв от магазина на Joytech тук във Варна.Ако някой има повече опит и знае съставките на тези течности да ми препоръча ще съм му много благодарен.

#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПип
  • 880 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 17:08

Не се притеснявай! Това е един от голямите производители на "сокчета".Принципно състава им е : 80% PG -20 % VG или обратното(според инфото в ХК) !


chelsea f.c.


#3 simplicio

simplicio

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 3 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 18:01

Не се притеснявай! Това е един от голямите производители на "сокчета".Принципно състава им е : 80% PG -20 % VG или обратното(според инфото в ХК) !


Ето това е течността.

http://imageshack.us...0120724002.jpg/
http://imageshack.us...0120724003.jpg/
http://imageshack.us...0120724005.jpg/

#4 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 340 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 22:17

"Вид пара - ПГ, ВГ"... Ще падна! Тия от пу6кома са уникум. Днес пък четох един коментар от техен служител, който казва, че бил пушил картомайзер ЦЕ4 В2 в продължение на месец, при положение, че по това време китайците още не са били чували, че има такива картомайзери...

#5 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПип
  • 511 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 22:27

Етикета е отнел на някого поне 10 минути да го "направи". Не се вижда добре на снимчиците ама си погледни дали на капачката има щамповани 4 буквички YNDK. Ако има щампичка се предполага че не е от "разливната" партида и се очаква да е нормална Декангска течност.
А какво има вътре на 100 % е малко вероятно да ти отговори някой освен технолога който го е правил.
Принципно трябва да е нещо сходно с това:
http://imageshack.us...1024x82829.jpg/
На друг производител е но съставките трябва да са долу горе в посочените стойности за повечето неща.

Редактирано от last_hope: На 24.07.12 г. в 22:28

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#6 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 337 Мнения:

От: На 24.07.12 г. в 22:52

...
А какво има вътре на 100 % е малко вероятно да ти отговори някой освен технолога който го е правил.
...


:offtopic: :
Преди години работих във Винпром - имаше едно Мерло за САЩ - голям успех пожъна. На следващата година поискаха договор с много по-голямо количество...
(оказа се, че технологът не може да го направи същото...)

#7 simplicio

simplicio

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 3 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 10:49

Добре приятели препоръчайте ми някаква марка течност и откъде да си поръчам примерно.Много бих искал да пробвам ванилията като аромат и ако някой има повече мнения ще съм благодарен.

#8 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 302 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 11:07

Най-горе на тази страница има МАГАЗИН. Кликни и избирай. :)

Редактирано от Sisq0: На 25.07.12 г. в 11:07


#9 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 150 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 17:59

Миналата седмица бях във Варна и реших да отида до Пушком да си взема Деканг Диня и момчето извади течност и започна да капе овкусител в нея. Явно не са им готови отлежали течностите, ами те си ги овкусяват. Това, което ми дадоха нямаше същия вкус на Деканг Диня, който съм пушил преди.

#10 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 349 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 18:12

И на мен така направиха в София (на Опълченска). Само че за Череша. Не мериха нищо, сложиха аромата на око (колкото беше останало в едно шишенце). И аз потвърждавам, че вкусът не беше същия. Разочарован съм.

И се убедих, като си бъркам течности (както и много колеги от форума твърдят), че течност с току що сложен аромат, няма нищо общо с такъв, който е отлежал.

В същото време ми отказаха да си купя само аромат на Деканг.

#11 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 331 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 18:48

Добре приятели препоръчайте ми някаква марка течност и откъде да си поръчам примерно.Много бих искал да пробвам ванилията като аромат и ако някой има повече мнения ще съм благодарен.

За магазина вече са ти казали. Иначе... Не се предоверявай много на описанията на ароматите - любимата ми течност е по описание с тютюнев аромат, който на мен и на дружките, които са го пробвали има вкус и аромат на сладко или компот от череши :Koshechka_08:! Черешата и ванилията, които съм пробвал въобще не мога да определя на какво имат вкус :laugh:. Така че, избираш читава марка и почваш да тестваш. Като си намериш точката си вземаш и 1-2 не толкова любими за разнообразие, щото се свиква. И те така :).

Редактирано от Jenevus: На 25.07.12 г. в 20:44

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#12 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 386 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 19:57

И на мен така направиха в София (на Опълченска). Само че за Череша. Не мериха нищо, сложиха аромата на око (колкото беше останало в едно шишенце). И аз потвърждавам, че вкусът не беше същия. Разочарован съм.

И се убедих, като си бъркам течности (както и много колеги от форума твърдят), че течност с току що сложен аромат, няма нищо общо с такъв, който е отлежал.

В същото време ми отказаха да си купя само аромат на Деканг.

На мен пък са ми бъркали база Деканг с овкусител Флейвър Арт, защото им свършила базата на ФА
За това започнах да си бъркам сиропите сама - знам къде колко какво съм сложила. След известно време и натрупан опит ще знам и какво да очаквам, съответно да си правя един и същ вкус винаги.
Та тъй :smiley_emoticons_joint:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#13 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 21:45

И на мен така направиха в София (на Опълченска). Само че за Череша. Не мериха нищо, сложиха аромата на око (колкото беше останало в едно шишенце). И аз потвърждавам, че вкусът не беше същия. Разочарован съм.

И се убедих, като си бъркам течности (както и много колеги от форума твърдят), че течност с току що сложен аромат, няма нищо общо с такъв, който е отлежал.

В същото време ми отказаха да си купя само аромат на Деканг.

А аз не знам да има овкусител на Деканг, за 1 година така и не видях, колкото и да е търсено ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#14 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 349 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 22:21

Ами и аз не съм виждал. Нито чиста база (PG и VG), нито само аромати.

Я ни открехнете откъде може да се вземат?

#15 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 150 Мнения:

От: На 25.07.12 г. в 23:28

На мен в Пушкома във Варна ми продадоха овкусител Диня и ми казаха че е на Деканг. Взеха ми 4,50 лв. за 5мл и ми казаха че на 10мл се слагат 20-25 капки. Още не съм го пробвал и не мога да кажа дали е добро. На шишенцето пише Производител: Xiamen Kaben Trading Co LTD.

#16 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 26.07.12 г. в 12:08

Xiamen не е Dekang :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#17 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПип
  • 511 Мнения:

От: На 26.07.12 г. в 13:15

Колеги, това какво са ви казали някъде не означава че е истина. Деканг не продава овкусители!
Продават бази без аромат, но най-високото което изпращат е 26 мг. Ценното на една "маркова течност" е не базата, там нещата са ясни. Ценното е в готовият аромат, който трудно може да бъде повторен при самоделни експерименти.
Принципно няма нищо лошо в това че са ви "забъркали" някъде течност, освен това че следва да бъде доста по евтина от фабричната такава и да ви е известно на вас че става въпрос за "самоделка".
Бях писал в друга тема, но за да не продължават да бъркат хората. "Специалистите" от "Пушестком", нямат нищо общо с нашата група ентусиасти. Моля ако споменавате някъде това име го изписвайте такова каквото е " Пушестком" а не "Пушком", неправилно са го транскрибирали от чатаница а и табелите им са грешни ;)
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#18 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 26.07.12 г. в 15:34

Изключително правилна забележка!
Васко, ти защо не предприемеш нещо по съдебен път за това?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#19 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 406 Мнения:

От: На 26.07.12 г. в 21:23

Изключително правилна забележка!
Васко, ти защо не предприемеш нещо по съдебен път за това?


Абсолютно подкрепям мнението на колегата по горе , че деканг не предлагат овкусители.
Най-вероятно ползват на Фа но при тях дозирането е строго индивидуално за всеки един аромат.
И мога да потвърдя, че с овкусители на ФА, чорбиците стават 1:1 с оригинала ако се спазят пропорциите и отлежаването.
Това 25 капки на 10мл направо ме изуми...

#20 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 150 Мнения:

От: На 26.07.12 г. в 21:28

И на мен ми е странно това "Pu6kom", явно този, който го е измислил е луд чатър. Съжалявам че ги нарекох Пушком, но се подведох от табелите им :)
А това за 20-25 капки на 10 мл. го пише и на шишенцето. Даже отдолу пише 5мл за 50 мл готова течност, тоест по 1 мл овкусител на 10 мл.

Редактирано от J_O_I_N_T: На 26.07.12 г. в 21:38