Jump to content


Photo
- - - - -

Проблеми с ел. цигари


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 lucke

lucke

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 8.11.12 г. в 08:56

Уважаеми колеги,моля Ви за малко разяснения.Поръчах по Интернет комплект от 2 цигари eGo-T-900мАч батерии за 33 лева-с доставката-39 лева.Пристигнаха в хубава кутия ,а която си пише еГо-Т и със салтанатите описани в комплекта-5 фабрично заредени мундщука с МВ и 'подарък'шишенце с МВ течност.Точно след 2 дни единия атомайзер отказа да работи-когато си иска включва и не изпарява нормално-дори и като работи а едната батерия започна да се държи странно-зарежда се само след леко почукване с нокът-(на батериите няма никакъв надпис eGo-T)трябва да и натиснеш бутона след като я качиш на заряд за да тръгне-почне ли да зарежда-зареждаше нормално и работеше нормално,сега след 5 дни-изобщо не работи.След като изпуших старата си течност-тютюн(ползвах преди това комплект на интелциг от 2 обикновени цигари с"огънче"заредих от МВ-течност"подарък"хм-тотален срив на силата-по-малко от нищо-минус нищо-нито пара нито каквото и да е ,само миризма на нещо като стара гума.Купих си нова течност и картомайзер от 8.90 лева и се приспаха нещата ,но батерията си е проблем.Продавача не приема каквито и да е рекламации,независимо,че в кутията има едно "билетче" на което пише ГАРАНЦИЯ.Още един въпрос:На обикновен атомайзер за еГо-Т може ли да се сменя нагревателя,понеже като си купувах картомайзера,хлапето,което ми го продаде в магазинчето ми даде "гратис" един нагревател,но не за картото а за атомизатор-поне аз така разбрах,понеже няма фитили и е различен със скосението на тръбичката,която пробива мундщука-танк-прилича на дебела игла за спринцовка с някаква вата в тръбичката.Ако можете-помогнете.Не съм много печен с новите модели а не ми се връща към 40 годишното ми тютюнджийство.

#2 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 8.11.12 г. в 09:00

Как така ще ти отказва рекламация на ментаците си, ако е посочено, че има валидна гаранция? Пиши едно писмо до Комисията за защита на потребителите. Вършат работа, от опит го казвам.

Edited by Sisq0, На 8.11.12 г. в 09:01.


#3 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 8.11.12 г. в 10:18

Поредния, който "гори", заради менте комплекти от по 40-50лв. Никога ли няма да се научите, че евтиното и качественото се продават в различни магазини...

Колега, ако не искаш да се върнеш към тютюневите, пий една студена вода и си купи нещо качествено от проверен магазин. В противен случай си обречен на всекидневни проблеми от всякакъв характер.

#4 lucke

lucke

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 8.11.12 г. в 11:11

Поредния, който "гори", заради менте комплекти от по 40-50лв. Никога ли няма да се научите, че евтиното и качественото се продават в различни магазини...

Колега, ако не искаш да се върнеш към тютюневите, пий една студена вода и си купи нещо качествено от проверен магазин. В противен случай си обречен на всекидневни проблеми от всякакъв характер.

Хм,много обнадеждаващо-оказа с,че същия комплект с надписи струва само 10 лева в повече,но магазинчето го откриха едва оня ден.Остава въпроса дали мога да сменя нагревател на обикновен атомизатор??
Освен това,колега,понеже парите не са най-големия проблем,моля те да ми спретнеш един "поменник" с най-добрата според теб конфигурация- цигари,чаркове,течности и ще си я закупя като направя и сравнителен тест,който ще публикувам.Съгласен съм,че "only the best is good enough"but...

Edited by lucke, На 8.11.12 г. в 11:17.


#5 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 8.11.12 г. в 11:15

Ако се вади главата, може, ако е едно цяло с корпуса - не.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#6 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 8.11.12 г. в 14:00

lucke, прочетете това: http://www.pv-bg.com...p?showtopic=841 ;)

#7 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.11.12 г. в 14:04


Поредния, който "гори", заради менте комплекти от по 40-50лв. Никога ли няма да се научите, че евтиното и качественото се продават в различни магазини...

Колега, ако не искаш да се върнеш към тютюневите, пий една студена вода и си купи нещо качествено от проверен магазин. В противен случай си обречен на всекидневни проблеми от всякакъв характер.

Хм,много обнадеждаващо-оказа с,че същия комплект с надписи струва само 10 лева в повече,но магазинчето го откриха едва оня ден.Остава въпроса дали мога да сменя нагревател на обикновен атомизатор??
Освен това,колега,понеже парите не са най-големия проблем,моля те да ми спретнеш един "поменник" с най-добрата според теб конфигурация- цигари,чаркове,течности и ще си я закупя като направя и сравнителен тест,който ще публикувам.Съгласен съм,че "only the best is good enough"but...

В тази тема има "поименник" - както в първото мнение, така и в мнението на Destiny на стр. 2 на темата.
http://www.pv-bg.com...p?showtopic=841
За течностите е малко въпрос на вкус, препоръката ми е да опиташ FlavourArt, ако си намериш вкус, който ти допада от техните популярни, надали ще искаш други (все пак на вкус и цвят, знаеш).

#8 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.11.12 г. в 14:05

Има много теми, в които сме посочвали какво трябва да се вземе и от къде. Ако не ти се рови из целия форум - прочети поне първия пост от тази тема. В линковете ще намериш всичко необходимо, за да почувстваш удоволствието от изпаряването.

#9 judiii

judiii

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 8.11.12 г. в 21:48

Здравейте!Днес се сдобих с новата еГо ъпгрейд,но тази моя батерия така и не иска да свети.
Някои може ли да ми помогне какво тр да направя ,за да може да се използва.Когато се зарежда отдолу и свети червено,
но не може да светне копчето,за да се пуши.Естествено съм я натискала по 5 пъти бързо,но нищо не се променя


Благодаря предварително :)

Edited by judiii, На 8.11.12 г. в 21:52.


#10 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 8.11.12 г. в 21:50

Натиснете го последователно 5 пъти бързо.
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#11 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 8.11.12 г. в 22:06

:smiley_emoticons_joint: