Jump to content


Photo
- - - - -

Никотинова течност


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Петър

Петър

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.03.13 г. в 12:16

Здравейте ,искам да се допитам до вас относно никотиновите течности.
И така понеже съм нов с електронната цигара (пуша я от около 4-5 дни) ,и си купих течност на Dekang Davidoff-H 24mg ,но ми е някак леко ,удара не е толкова силен и не усещам почти нищо като си дръпна.. Ползвам цигара Ego-T с атомайзер... Препоръчайте ми някакви течности :)

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.03.13 г. в 12:37

Препоръчвам ти хубав картомайзер, може да почнеш с Т2 например.
24мг/мл трябва да те отнесе, освен ако не си пушил хавански пури преди това.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 Петър

Петър

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.03.13 г. в 12:49

Препоръчвам ти хубав картомайзер, може да почнеш с Т2 например.
24мг/мл трябва да те отнесе, освен ако не си пушил хавански пури преди това.


Понеже по много различни форуми чета ,че атомайзерите са по-доброто решение пред картомайзера.. Били издържали повече ,не текли бля-бля. Има ли особена разлика дали ще изпарявам от ато или картомайзер ?! Освен това ,че при картомайзера е по -удобно сипването и това че побира повече течност.

#4 Plamen2286

Plamen2286

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 17.03.13 г. в 12:55


Препоръчвам ти хубав картомайзер, може да почнеш с Т2 например.
24мг/мл трябва да те отнесе, освен ако не си пушил хавански пури преди това.


Понеже по много различни форуми чета ,че атомайзерите са по-доброто решение пред картомайзера.. Били издържали повече ,не текли бля-бля. Има ли особена разлика дали ще изпарявам от ато или картомайзер ?! Освен това ,че при картомайзера е по -удобно сипването и това че побира повече течност.

Колега приеми съвета на колегата Topper, не знам какво и къде си чел но времето на атомайзерите мина :smiley_emoticons_joint: насочи се към Т2 или виви нова от реномиран магазин.

Edited by Plamen2286, На 17.03.13 г. в 12:57.


#5 Петър

Петър

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.03.13 г. в 13:18

А каква никотинова течност да си взема ,или тази която имам - Dekang-H Davidoff 24mg/ml. е добра?!

#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.03.13 г. в 15:12

Съвети за течности лично аз не давам - 50% от хората тук обожават мента, аз не я понасям. И други такива примери.
Лично за мен Деканг Давидоф е от най-хубавите тютюневи, но пак подчертавам, въпрос на вкус е.
Изпуши си я с един хубав карт, с който ще усетиш и удара и вкуса й.

ПП:Апропо, ако е истинска разбира се, че и това е фактор. Онзи ден ми донесоха течност "италианска" която не вярвах, че начинаещ пушач може да пуши 24мг/мл .... ми аз пуша 12-14 и пак не можах да я усетя, от моите самозамески 16-18мг/мл ме дави вече.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 GameFace

GameFace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 17.03.13 г. в 17:03

Здравейте ,искам да се допитам до вас относно никотиновите течности.
И така понеже съм нов с електронната цигара (пуша я от около 4-5 дни) ,и си купих течност на Dekang Davidoff-H 24mg ,но ми е някак леко ,удара не е толкова силен и не усещам почти нищо като си дръпна.. Ползвам цигара Ego-T с атомайзер... Препоръчайте ми някакви течности :)



Препоръчвам ти решение - картомайзер. Smoketech Redux, Mini Vivi Nova, Kanger T2 - според бюджет и предпочитания, като Redux и Mini Vivi с 1.8ом глави са идеални за ЕГО батерии (лични предпочитания). 24mg течност е силна и с правилния хардуер има удар, при това доста качествен и силен.

Edited by GameFace, На 17.03.13 г. в 17:05.


#8 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.03.13 г. в 17:28

Ахам, у хардуера е проблема , освен ако течността не е нещо шменти капели. Виждал съм подобна псевдо Деканг течност с генезис Чайна таун -Букурещ, означена с 24 а си беше чист глицерин вътре.
Ако течността е истинска със съвременен хардуер , 24 мг масирана употреба са си почти опит за самоубийство.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#9 jordan

jordan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 17.03.13 г. в 19:27

24 мг масирана употреба са си почти опит за самоубийство.


Изпарявах 18мг.и кръвното ми налягане беше 200/160 :shok:
Когато минах на 0.6мг.всичко е ОК. :smiley_emoticons_joint:

#10 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 18.03.13 г. в 10:09

Ахам, у хардуера е проблема , освен ако течността не е нещо шменти капели. Виждал съм подобна псевдо Деканг течност с генезис Чайна таун -Букурещ, означена с 24 а си беше чист глицерин вътре.
Ако течността е истинска със съвременен хардуер , 24 мг масирана употреба са си почти опит за самоубийство.


В подкрепа на Васко:
Преди няколко дни един познат се похвали за много изгодна сделка - комплект 2 батерии с атомайзери eGo-T (за 20 лв.). Атомайзерите нещо не се представяли добре ... Ами как да се "представят" - VAMO-то ги отчете на 4 ома. :thumbdown:

Не знам батериите как са - собственикът не се престраши да ги тества с окъсяване...

#11 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 18.03.13 г. в 12:11

Понеже по много различни форуми чета ,че атомайзерите са по-доброто решение пред картомайзера.

Атомайзерите са остаряло решение, картомайзерите нямаше да се наложат, ако отстъпваха в нещо. А и не се сещам атомайзер, който да не тече, освен тези с ватичката. Обратно, течащи картомайзери - рядко има. Откъм лекота на ползване повечето картове са по-добре измислени, излизат по-евтино, издържат кажи-речи колкото атомайзер и въобще - то не е нещо бог знае колко различно като начин на работа, просто по-добре замислена идея за това как да стига течността до нагревателя, поне при популярните тип CE4 и разните Bottom coil.

#12 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 19.03.13 г. в 01:33

Привет другари ! Преди време купих 38мг ПГ и глицерин за разреждане на Инавера,разредих си по 50 мл от едното и другото 50:50 стана супер,разредих си ароматите,и те станаха супер.Наскоро Голд дуката почна да понамалява и реших пак да забъркам,че да отлежи малко повече време. нвм,вчера реших да си сложа от новозабърканата течност и..... нищо,все едно съм забъркал само глицерин без грам никотин.По-светла е от предната течност а съм сложил същото количество аромат както предният път.Същото и с шадето само,че то си го докарва на цвят но няма нито удър нито нищо.
На какво може да се дължи това нЯщо да не би да е изветрало пг-то докато е стояло?Макар,че съм 10000% сигурен,че е било затворено шишето добре.
Някаква идея имате ли какво може да е станало?

#13 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.03.13 г. в 16:44

Преди и сега с един и същ изпарител ли, понеже може той вече да не изпарява толкова.

#14 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 19.03.13 г. в 16:57

Ми да с 1 и същ,направо не знам какво стана O_o за сефте ми се случва такова нещо.Просто дуката не иска да потъмнее а е вече на десетина дни :( за шадето стана както трябва нп пък удара го няма никакъв при дуката ни цвят ни удър ни нищо,на 7leaves пък всичко си е ок.Много странно.