Jump to content


Photo
- - - - -

Я да видим колко сме :)

Споделете

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 13.01.14 г. в 10:56

На 24.02. правя три години. :yahoo:



#22 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 13.01.14 г. в 17:45

Кога минаха 4 години почти....... :whistle2:

П.С. Справка в подписа.


Biohazard

#23 azz

azz

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 6.02.14 г. в 19:13

Вече втора година, а аналоговите които съм припалвал много рядко, в случай на повреда или нощ в която свършва течността не са никак страшни и "връщащи" към порока - те са доказано ГАДНИ и за бивш пушач, който вече изпарява, и истински обича да изпарява, не са нищо повече от ужасна противна миризлива гадост, от която ти се догадва ужасно, по гадна дори от никотиновия глад. 


Тютюневия дим е гаден.

#24 Voden Duh

Voden Duh

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 3.06.14 г. в 13:39

Здравейте,
Нов съм във форума,но дълго преди да се регистрирам съм го следял.Изпарявам вече 9 месеца и съм много доволен
от този факт.За периода от тези девет месеца съм изпушил две аналогови на нова година и то от магария.Едно нещо ми е направило впечатление-и пушачи и непушачи те гледат странно.Незнам на какво се дължи това-дали на надделяващата негативна реклама или на незнанието??Факт е че човек трудно може на едно място да изчете максимално количество информация за електронните цигари,за консумативите свързани с тях за никотиновата течност за ароматите и т.н.Тоест липсва добре сглобен "наръчник" за начинаещи -може би затова мнозина започват и в момента в който направят някоя суха дръпка и изпият малко течност изхвърлят електичката.Ще кажете че нета е пълен с клипове-така е но ги гледат вече запознати ,хора които знаят какво е фитил,реотан,намотка и т.н.Ето затова трудно набираме членове-все пак нужно е не само желание а и помощ от по-напредналите и достъпна /разбираема за начинаещия/ информация

#25 maringov

maringov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 11.09.14 г. в 10:55

От 3 месеца не ги барам!!



#26 fu4ko

fu4ko

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 18.10.15 г. в 15:28

Да се запиша и аз в кюпа!От три седмици изпарявам като от време на време припалвам някоя аналогова когато нещо много се ядосам,но започна вече да ме дразни дима от аналогова цигара и страшно много ми харесва вкуса от парата.Изпарявам ванилия на Ла Вейп.



#27 Roklia

Roklia

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.02.16 г. в 18:52

Не съм пушил никога :)



#28 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 15.02.16 г. в 11:36

Шест години, 66000 не изпушени цигари, 10000 долара спестени........ама къде ми е Ферарито...? :laugh:  


Biohazard