Jump to content


Photo
- - - - -

eVic Easy Set


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 haiku

haiku

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 5.02.14 г. в 01:09

http://pv-bg.com/260...ml#.UvFxAn-0NLM

 

Заслужава ли си? Имам Ego-C ъпгрейд, но батерията е на смъртен одър, а не е сменяема. Трябва ми нещо, което да държи стабилен заряд и батерията да е сменяема. Гледам нормалното еVic е доста скъпо и е наблъскано с електроника. От опит знам, че колкото повече електроника, повече главоболие. Та, да поръчвам ли това чудо?



#2 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 6.02.14 г. в 16:42

То реално това си е еГо-Ц електроника с голяма батерия.


Biohazard

#3 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 6.02.14 г. в 17:03

Според мен не си заслужава. Това: 


Edited by NiOOH, На 7.02.14 г. в 08:29.


#4 tangra

tangra

    Участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 11.02.14 г. в 11:00

За стандартни картове и обслужваеми но с ограничение в омовете си е много добър .Година и половина ползвам Его18650 без каквито и да било проблеми . Предимството на този е , че може да се ползва и зарежда едновременно и дизайна



#5 sashogg

sashogg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 27.04.14 г. в 19:50

За стандартни картове и обслужваеми но с ограничение в омовете си е много добър .Година и половина ползвам Его18650 без каквито и да било проблеми . Предимството на този е , че може да се ползва и зарежда едновременно и диИма

Има ли от къде в БГ да се купи ЕГО 18650



#6 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 28.04.14 г. в 09:47

 

За стандартни картове и обслужваеми но с ограничение в омовете си е много добър .Година и половина ползвам Его18650 без каквито и да било проблеми . Предимството на този е , че може да се ползва и зарежда едновременно и диИма

Има ли от къде в БГ да се купи ЕГО 18650

 

От доста време вече Джойтеч не предлагат тази електроника.Замениха я с Easy Head.


Biohazard

#7 mipenev

mipenev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 28.04.14 г. в 13:27

Здравейте,

Искам да похваля eVic Easy set + мини вива, въпреки тридневния опит с него. В продължение на 10 месеца редувах 2 батерии 650mA и 1100mA + редукс, след което се върнах на аналогови (голяма грешка за 7 месеца). Направо нямам търпение да ми узреят течностите.