Jump to content


Photo
- - - - -

Здравейте ел. пушачи


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 6.02.10 г. в 14:17

Здравейте ,
От скоро и аз съм фен на е- пушенето, но сякаш вече не мога без ел. цигарата.
Дойдох тук от темата за електронните цигари във hardwere форума и нямаше начин да не се регистрирам веднага:)

Успех на форума и новия магазин!

Edited by adel, На 6.02.10 г. в 14:21.


#2 arammiss

arammiss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 4.04.11 г. в 15:34

Здравейте и от мен! Понеже не видях друга графа където се представят новите членове реших да се пльосна тук :)
От 3 дена съм е пушач, обзаведох се с Джой 510 с ръчни батерии, доволен съм от покупката и обслужването, само дето си направих регистрацията след като вече си получих цигарата, но това да речем че си е мой проблем:) Поздрави на всички колеги във форума.

#3 roll_it_smoke_it

roll_it_smoke_it

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 16.03.13 г. в 15:00

Привет и от мен :)
Вече от почти 2 месеца изпарявам ел. цигара и ми е супер кеф! През това време не съм запалил една "аналогова" дори вече като вляза в заведение в което се пуши ми става гадно. Само при мисълта да запаля истинска цигара ми се повдига! Много пъти съм ги спирал за по няколко месеца дори почти година но се надявам че този път ще е окончателно!
Иначе си купих цигара Ovale elips C series (водят се италиански). Супер бързо и лесно се обслужва. Малка е с много готин дизайн и батерията издържа доволно време - супер доволен съм!!! Все пак се изръсих 140лв. :sSig_censored: Течностите им също са супер добри (водят се с фармацевтично качество и са произведени в Италия). Сега си пафкам ягода с 9мг. никотин която доволно ме удря в гърлото и дори не се и сещам за истинска цигара. Няма вече смърдящи ръце неприятен дъх и т.н и т.н. и т.н. ....
След някоя година ако се откача и от електричката ще е прекрасно а до тогава здраво изпаряване :smiley_emoticons_joint: