Jump to content


Photo
- - - - -

Предложение за "чат"


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 13.01.13 г. в 01:36

Има ли вярянт да се направи някакъв форумен чат... Например както е в този форум - ЛИНК. Говоря за ShoutBox-a най-долу.
Ще бъде доста интересно според мен в реално време да си пишем с колегите за да обменяме информация...
Надявам се да не е предлагано вече, защото чесно казано не съм прегледал целия раздел с предложения... :)

Edited by Missing, На 13.01.13 г. в 01:36.

Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#2 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 13.01.13 г. в 14:17

Хубава идея. Ще е много по добре. Може да се задават въпроси директно в чата, а не да се отварят нови ненужни теми, като например: "Олаби ми се халката" :rofl:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#3 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 13.01.13 г. в 16:04

Такива чатове генерират доста трафик. Не съм убеден, че geniusloci ще е особено жив за идеята.

#4 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 13.01.13 г. в 17:58

Всъщност съм против по друга причина - не е съдържание. Вероятно е удобно, но така се губят няколко неща:
- съдържанието е временно;
- ще се намерят предостатъчно хора да очакват отговор, а аз и колегите, дори да сме онлайн често, не може да отговаряме през минута-две-пет или даже много повече. Затова и избягваме скайп, на мен ми е писнало от хора, които няма какво да правят и даже недоволстват, като не им се отговаря веднага;
- липса на контрол над съдържанието - ако тук повечхо хора дадат минус на мнение, в даден момент отива за модерация, в чата... всеки може да пише глупости и да не видим, но да видят други.
- трафик не толкова, CPU време е, а хостингът ни и без друго вече е за промяна (с която не ми се захваща, че правя други промени).

#5 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 14.01.13 г. в 00:11

Предположих, че няма да стане номера ама бях длъжен да пробвам. :smiley_emoticons_joint:
Живи и здрави! :drinks:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#6 nicknamed

nicknamed

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 17.01.13 г. в 14:47

Хубава идея. Ще е много по добре. Може да се задават въпроси директно в чата, а не да се отварят нови ненужни теми, като например: "Олаби ми се халката" :rofl:


Е ще ме извиняваш, ама проблема в темата е сериозен, макар и името на темата да съм го сложил такова ... надявам се никого не съм обидил ;)

Иначе по темата. Повече от съгласен съм с адаша - съдържанието си е съдържание...и търсачката си е търсачка...

Edited by Niki_B, На 17.01.13 г. в 14:53.


#7 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 18.01.13 г. в 00:06


Хубава идея. Ще е много по добре. Може да се задават въпроси директно в чата, а не да се отварят нови ненужни теми, като например: "Олаби ми се халката" :rofl:


Е ще ме извиняваш, ама проблема в темата е сериозен, макар и името на темата да съм го сложил такова ... надявам се никого не съм обидил ;)

Иначе по темата. Повече от съгласен съм с адаша - съдържанието си е съдържание...и търсачката си е търсачка...

ааа не, никой не си обидил. Просто такова заглавие, не се беше срещало из форумите за електронни цигари :thumbup:

Edited by charli_italy, На 18.01.13 г. в 00:07.

Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#8 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 18.01.13 г. в 19:57

Инсталираме си mIRC правим канал Vape или нещо от сорта и си имаме чат :smiley_emoticons_joint:

#9 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 19.01.13 г. в 13:21

Инсталираме си mIRC правим канал Vape или нещо от сорта и си имаме чат :smiley_emoticons_joint:

Аз съм ЗА. Ама нямаше ли някакви орграничения, че трябва НИК-а ти да е на минимум 6 месеца за да можеш да регистрираш канали? :D
Айде да видим колко сме навити и дали има смисъл да се прави тая работа... Поне ще е забавно ако не друго. :)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#10 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.01.13 г. в 13:23

То някои сме с никове на 15 години ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#11 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 19.01.13 г. в 13:49

Е аз лично от 5 6 и повече години не съм влизал в mIRC. Ако на някой му се занимава да направи 1 канал тогава и да почва лафчето... :smiley_emoticons_joint:
Или ако има вече такъв канал от по-старите кучета да го кажат та да се наместим и ние "невежите" там да понаучим това онова... :Koshechka_08:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#12 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:08

То някои сме с никове на 15 години ;)

.......и повечко...... :smiley_emoticons_joint:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#13 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 20.01.13 г. в 17:04

И аз имам много стар никнейм, само трябва да се сетя как беше паролата :smiley_emoticons_joint:
то бяха bnc-ta , spoofove, bots.. ех.. доброто старо време :Koshechka_08:

Edited by charli_italy, На 20.01.13 г. в 17:07.

Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#14 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.01.13 г. в 18:26

Изветрели са, само в някой SeenServ страници са останали...оказа се, че моя бил на 19 години :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#15 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 20.01.13 г. в 18:53

Ми някой да задейства нещата?
Аз вчера пробвах да регистрирам канал, но без успех. Не ми е достатъчно "дърт" ник-а..
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#16 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 20.01.13 г. в 22:07

Ми някой да задейства нещата?
Аз вчера пробвах да регистрирам канал, но без успех. Не ми е достатъчно "дърт" ник-а..

#Bulgaria-Vape
Става ли ?
П.П.
Хайде сега да ми припомните кое, как и защо :smoking-8570:
Сървари на UniBG няма ли вече ? Нещо съм позабравил нещата със сигурност. :smoking-8570:

Edited by batko32, На 20.01.13 г. в 23:08.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.01.13 г. в 23:11

http://www.unibg.eu/servers/
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 20.01.13 г. в 23:13

http://www.unibg.eu/servers/

Мерси Топпър. Мислех , че ITD са история пък те още били живи :)
P.P.
Е...криво ляво май успях да регна канал #Bulgaria-Vape

batko32 on @#Bulgaria-Vape
batko32 using irc.ITDNet.net UniBG SSL Server
batko32 actually using host xxx.xxx.xxx.xxx
batko32 has been idle 51secs, signed on Sun Jan 20 23:15:23

П.П. 2
Такааа работи канала. Да видим сега от толкова ентусиасти какво ще стане :smiley_emoticons_joint:

Edited by batko32, На 21.01.13 г. в 00:30.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#19 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 21.01.13 г. в 00:48


http://www.unibg.eu/servers/

Мерси Топпър. Мислех , че ITD са история пък те още били живи :)
P.P.
Е...криво ляво май успях да регна канал #Bulgaria-Vape

batko32 on @#Bulgaria-Vape
batko32 using irc.ITDNet.net UniBG SSL Server
batko32 actually using host xxx.xxx.xxx.xxx
batko32 has been idle 51secs, signed on Sun Jan 20 23:15:23

П.П. 2
Такааа работи канала. Да видим сега от толкова ентусиасти какво ще стане :smiley_emoticons_joint:


браво колега :sSig_goodjob2:

#20 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 21.01.13 г. в 02:20

Tака аз съм вътре също. Само имам едно въпросче... Ползвам в момента Web IRC Client защото през mIRC който свалих нещо този канал Bulgaria-Vape не е регистриран... Нещо явно не съм вързан към правилния сървър...
Та въпроса ми е към Батко32 кой сървър ползва за да мога да се свържа към него та да си ползвам мИРК, а не уеб клиента... :)
EDIT: Оправих се... Ползвам irc.linkbg.com като сървър и всичко е точно :smiley_emoticons_joint:

Edited by Missing, На 21.01.13 г. в 02:22.

Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux