Jump to content


Photo
- - - - -

Да се разкарам ли от форума?


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Да разкараме Фрозен (43 member(s) have cast votes)

Искате ли да се махна от форума?

  1. Да (16 votes [37.21%] - View)

    Percentage of vote: 37.21%

  2. Не (27 votes [62.79%] - View)

    Percentage of vote: 62.79%

Vote Guests cannot vote

#1 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 21.10.12 г. в 17:33

Здравейте,

Тъй като няколко потребители ме упрекнаха, че съм досаден, малоумен, ганьовец, многознайко и там някакви други любовни фрази, реших да пусна една анкета. Държа да спомена, че никой не съм обидил, може да проверите в мненията ми. Направил съм забележка за грубо държане на 2-ма типа, всъщност не съм сигурен, че са двама, щото на мен ми мяза на един с няколко ника. Един друг нарекох "артист от Болшой театър", защото арт-таланта му наистина лъсна в 2 ника, докато го цитирах. Абсолютно не съм твърдял по никакъв начин, че разбирам повече от някой друг. Но някои виждат призраци, заради многниковете си и ми приписват чужди думи.
От няколко дни, ако напиша нещо на популярните грубияни във форума се превръща в трагикомедия в 18 части офф-типик. Хвърчат някакви плюсове и минуси, характеризират ме и анализират - професионални, лични качества, умствен капацитет и т.н.
Ако искате се позабавлявайте с тази анкета и си оставете вота. Ако пък искате да поспамите, ей тука е мястото и няма нужда се слага табелка Off-Topic.
Ако админа реши, нека прекрати мъките на всички ощетени от мен, като просто ме бани и да изтрие темата. Няма да се разсърдя.

В случай че надделяват гласовете на хората, на които съм неприятен ще се изнеса сам. Но преди всичко искам да позволя на форума да остане по-чист, без агресивни нападки и писания за "тъпи потребители", "чукчита" и взимане на позиции в интересни теми. Ей тука е мястото.
Благодаря ви! Бъдете здрави!

#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.10.12 г. в 17:45

Наборе,карай я по–кротко. На никого не е нужно това,няма да гласувам,но ще е по–добре да няма нападки между нас. По–добре/изгодно е да сме си в помощ,отколкото във война ! Така е според Мен :drinks:

Edited by PepiSuni, На 21.10.12 г. в 17:46.


chelsea f.c.


#3 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 21.10.12 г. в 17:48

Аз си я карам айляшката на биричка. Обаче без да искам настъпвам мазоли и хората много се изнервят. И на теб наздраве!

#4 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 21.10.12 г. в 17:58

Излишна драма... :unknw:
Просто ограничи поучителните коментари по теми, по които не си съвсем наясно. Когато даваш някакво предположение, не го давай с категоричност, от която не личи, че е просто предположение. И уважавай по-старите (нямам предвид възрастта). Това е. Ако форумът ти харесва, не е нужно да го напускаш. Ние не сме някаква секта, коята ще те прогони с камъни... Ако ти сам не се чувстваш комфортно по някаква причина, тогава решението си е твое.

#5 detencetooo

detencetooo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 21.10.12 г. в 19:31

Здравейте,

Тъй като няколко потребители ме упрекнаха, че съм досаден, малоумен, ганьовец, многознайко и там някакви други любовни фрази, реших да пусна една анкета. Държа да спомена, че никой не съм обидил, може да проверите в мненията ми. Направил съм забележка за грубо държане на 2-ма типа, всъщност не съм сигурен, че са двама, щото на мен ми мяза на един с няколко ника. Един друг нарекох "артист от Болшой театър", защото арт-таланта му наистина лъсна в 2 ника, докато го цитирах. Абсолютно не съм твърдял по никакъв начин, че разбирам повече от някой друг. Но някои виждат призраци, заради многниковете си и ми приписват чужди думи.
От няколко дни, ако напиша нещо на популярните грубияни във форума се превръща в трагикомедия в 18 части офф-типик. Хвърчат някакви плюсове и минуси, характеризират ме и анализират - професионални, лични качества, умствен капацитет и т.н.
Ако искате се позабавлявайте с тази анкета и си оставете вота. Ако пък искате да поспамите, ей тука е мястото и няма нужда се слага табелка Off-Topic.
Ако админа реши, нека прекрати мъките на всички ощетени от мен, като просто ме бани и да изтрие темата. Няма да се разсърдя.

В случай че надделяват гласовете на хората, на които съм неприятен ще се изнеса сам. Но преди всичко искам да позволя на форума да остане по-чист, без агресивни нападки и писания за "тъпи потребители", "чукчита" и взимане на позиции в интересни теми. Ей тука е мястото.
Благодаря ви! Бъдете здрави!

Здравей, колега :smiley_emoticons_joint:
Абе мен силно ме интересува - на теб какво ти пука ?! Форума е да си споделяме опит и ние, новите, да научим полезни неща. Защо им се връзваш? Не си им на нивото :sSig_censored:

Edited by detencetooo, На 21.10.12 г. в 19:32.


#6 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 21.10.12 г. в 19:46

Не им се вързвам. Ако се бях вързал щях да им вляза на вълната на комуникиране с ругатни.
Предоставям възможност да ме порицават тук, а не из темите. Не е нормално да има 5 поста по някоя тема и 15 поста за това на какъв се правя и колко съм кухо парче и колко са бастуни всички питащи новобранци. Като тук примерно - от моя пост надолу става мазало.
Пък е и по-удобно за четене така, на едно място.

#7 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.10.12 г. в 20:20

:drinks:


Edited by PepiSuni, На 27.10.12 г. в 05:39.


chelsea f.c.


#8 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 21.10.12 г. в 21:14

:laugh: Пълен сеир... Хора, хайде мирясайте вече, цял уикенд се дъвчете... :drinks:

#9 Dekang_art

Dekang_art

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 21.10.12 г. в 21:22

:laugh: Пълен сеир... Хора, хайде мирясайте вече, цял уикенд се дъвчете... :drinks:

Чакай да се наиграем, виж какъв купон става :yahoo: .
ABRACADABRA, обърках се докато те четох. Голям пост си турил :smiley_emoticons_joint:
Фрозен, от мен едно "Не", не че съм съгласен с теб за всичко, но си интересен тип.

Edited by Dekang_art, На 21.10.12 г. в 21:26.


#10 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 21.10.12 г. в 21:33

ABRACADABRA, благодаря за интересното мнение, пичага :)! Верно се заформи голям купон!

#11 Chuck Norris

Chuck Norris

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 21.10.12 г. в 21:50

Не се карайте, биите се ;)
Боя изгражда, той не да разгражда.. :Koshechka_08:
Когато Чък Норис говори и фактите мълчат!

#12 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 21.10.12 г. в 22:00

Привет нов съм тук...

Олеле мале :Koshechka_08: !
А не трябва ли да влезе в заведението, като изкърти вратата с ритник?! И после бавааавно да си го извади (устройството) и да го покаже :thumbup: ?!
Минуси! К`ви минуси искаш?! Направи си още една регистрация и си ги слагай.

Едит: Тая тема просто трябва да се заключи.

Edited by Jenevus, На 21.10.12 г. в 22:19.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#13 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 21.10.12 г. в 22:42

Четене му е майката и по-малко говорилня.Аз преди близо 3г когато реших да премина на електрички прочетох цялата тема в hardwarebg.com 68 страници и от там разбрах много,за което им благодаря.Това беше преди да съществува PV-BG.Ако си отворите повече ушите и очите,от колкото устите всичко ще е наред.Хайде със здраве!!
ПС.Гласувах с ДА ,понеже не си дорасъл за този форум.Не става само с мнения,трябва и опит.

Edited by Николай Димов, На 21.10.12 г. в 23:04.


#14 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 21.10.12 г. в 23:27

Гласувах с НЕ. Мненията ти ми се струват интересни и полезни. :drinks:

Edited by LxD, На 21.10.12 г. в 23:28.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#15 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 22.10.12 г. в 08:10

Лелеееее...каква олелия се е разразила. А това е един от много малкото форуми, където смятах, че бонтонът е издигнат в култ(а и не се сещам за друг)...даже старите форумисти към новите и непознати потребители се обръщат на Ви(учтива форма). Какти и да го погледна - при новите потребители се дъвче една и съща информация. При нов потребител проблемът е, че или не му се чете, или е изчел всичко , но иска потвръждение "ако правилно съм разбрал...и т.н.". При всички случаи е хубаво на човекът да се отговори, ако разбира се идеята е да се увеличаваме е-пушачите. Понякога се получава, че на "старите кучета" им е писнало да дъвчат един и същи кокал и инициативата с отговорите поемат нови форумисти. Гласувам твърдо с НЕ..на всеки мнението е ценно( фроузанът според мен е мноооого далеч от форумно зло). А и трупането на опит често е свързано с дискутиране. Не познавам никой лично от лично и нямам пристрастия. Можеби се понатрупва напрежение в потребителите и като цяло е хубаво да има една такава темичка хората да се разтоварват емоционално. Недейте с лошо, пожелавам на всички хубава и успешна седмица и нека парата бъде с вас :drinks: (бира...в осем сутринта...МОЖЕ).

Edited by Pana, На 22.10.12 г. в 08:17.


#16 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 22.10.12 г. в 13:11

Гласувах "НЕ" и аз незнам що, може би ще си махна гласа ако ми хрумне :whistle2:

+1 @Pana - жалко че ми свършиха плюсовете за днес иначе имаш един брой утре ако не забравя :Koshechka_08:
Ще видим ние след 2 години как ще реагираме на подобни неща, дано все пак има и някаква поука от цялата драма :unknw:
Vape On The Water!

#17 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 17.11.12 г. в 19:53

От мен едно НЕ се махай - не те познавам, но това са глупости - жовота не е само компютри, интернет, форуми и ел. цигари - разтоварвай :friends:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…