Jump to content


Photo
- - - - -

Новите Деканг - имам няколко въпроса


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

Poll: Ползвате ли течности от Silver/Gold серии на Dekang? (89 member(s) have cast votes)

Купувате ли редовно Silver/Gold серии течности на Dekang?

  1. Да, постоянно купувам (15 votes [16.85%])

    Percentage of vote: 16.85%

  2. Купих за проба (16 votes [17.98%])

    Percentage of vote: 17.98%

  3. Не, опитах, не ми харесват (19 votes [21.35%])

    Percentage of vote: 21.35%

  4. Не, не съм купувал(а) никога (21 votes [23.60%])

    Percentage of vote: 23.60%

  5. Китайски течности - не ме интересуват (10 votes [11.24%])

    Percentage of vote: 11.24%

  6. Купувам понякога (8 votes [8.99%])

    Percentage of vote: 8.99%

Откъде основно купувате течности Dekang (от новите серии)

  1. pu6com.com (16 votes [17.98%])

    Percentage of vote: 17.98%

  2. dekang.bg (1 votes [1.12%])

    Percentage of vote: 1.12%

  3. ecigari.eu (2 votes [2.25%])

    Percentage of vote: 2.25%

  4. e-cigara.bg (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. ecozoneonline.com (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. друго място, ще споделя в отговор (20 votes [22.47%])

    Percentage of vote: 22.47%

  7. От никъде, искам да купувам от pv-bg.com (9 votes [10.11%])

    Percentage of vote: 10.11%

  8. Нямам намерение да ползвам Dekang (41 votes [46.07%])

    Percentage of vote: 46.07%

Vote Guests cannot vote

#101 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 16.01.13 г. в 21:25

Означава, че са купени от някой търговец в Али Баба и може да означава всичко.

Но със сигурност значи, че на са купени директно от производителя (според мен).

#102 Naughty

Naughty

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 17.01.13 г. в 11:36

Мои познати са доволни от силвър серията на Деканг само на ВГ основа , но лично аз дори не смятам да я опитвам . От малкото проби от на приятели ми остава някакъв остър послевкус и чак ми пресушава гърлото ... Но за сметка на новите серии , старата си остава недостижима , особено пъпеша :rolleyes:

#103 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 18.01.13 г. в 19:42

Днес си купих Autumn (есен) от новите Premium Flavor течности. Суупер различен и уникален сам по себе си вкус... Усеща се нотка на някакъв плод (немога да определя), нещо придаващо сладникав вкус (нещо като мед, но незнам) и се усеща на заден фон вкус на кафе (слаб) и някакъв тютюн.. Също и някакъв вид ядки, но затова вече може и да си въобразявам, те станаха 100 неща.. незнам точно :D Наистина много интересен вкус.. Autumn е 11мг VG (всеки различен сезон е с различна концентрация на никотин, Зима-24, пролет-6, лято-18, есен-11).. Парата е просто ... удивително много.. Горещо препоръчвам да го пробвате. Аз друга от тия течности няма да пробвам заради никотина.. Всеки сезон си има фиксирани милиграми, а на мен 11 ми е добре. От Зимата просто няма как да си взема (24ка- забрави :D) или пролетта (другата крайност - 6мг). Може да пробвам лято ама ще видим.. Някой ако е пробвал някой от другите 3 вкуса да сподели :)
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#104 dangersbg

dangersbg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 23.01.13 г. в 17:51

Здравейте, попаднах на магазин в София на ул. "" в близост до . Там продават течности на Dekang и продукти само на Joyetech. Искам да споделя с вас че съм много доволен и от течностите и от всичко останало. Рядко виждам магазин в който да продават само наистина оригинални неща на достъпни цени. Течностите на Dekang само там съм виждал да са на 7 лева в цяла София може и да има и на други места не знам но момчето там каза че в началото на другия месец ще ги намалят малко така че това е вече магазина от който ще си копувам всичко. Течностите на Dekang за сега ми харесват най много от всички видове течности на пазара и тези които казват че щом е китайско задължително е боклук много се лъжат защото хората си правят всички възможни сертификати и изследвания за течностите които трябва да се направят за да предлагат качествен продук и той наистина е качествен. Това е от мен лек ден на всички :)

#105 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 23.01.13 г. в 18:49

Здравейте, попаднах на магазин...

Регистриран: днес (23,01,2013); Мнения: 3 (последно в 18:19 часа) - Всичките рекламни.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#106 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.01.13 г. в 18:58

Абе аз съм виждал Деканг и на 4.50
Ма'ани ги, тези са скъпари :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#107 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 23.01.13 г. в 19:28

dangersbg, такива като теб, с миризлизите си спамчета за менте магазини, заслужавате цял живот да ви принудят да изпарявате течности на elusion :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:

#108 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 23.01.13 г. в 21:34

Здравейте, попаднах на ....

За твое съжаление сега попадаш на мен...и спираш да ни рекламираш магазина си за известно време поне.
Biohazard

#109 ndyakov

ndyakov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 24.01.13 г. в 22:50

Като нов потребител първо искам да кажа "Здравейте" на всички и след това по темата...
Трети ден съм с електронна цигара и съм много доволен. За съжаление днес се излъгах да си взема течност от случайно място. Беше ми продадена за Деканг... и то на цена от 9.80лв... Аз разбира се като пълен идиот реших да не отварям кутийката, за да видя шишенцето, а само гледах коя колко никотин има и какъв аромат е... А сега в интерес на истината дори не мога да разбера какъв е аромата на това чудо, което имам, понеже не е нито един от посочените. Между другото имах подобна забавна бележка с преведено съдържание... моята съдържа Атомайзер... Ще кача снимка на шишенцето и опаковката, за да може поне други да не се подлъгват.
Иначе като аромат... страшно силен и натрапчив (при положение че изпарявам на 3.3v с T3 (глава 2.4ома) ) на ябълка, може би пъпеш и още нещо...
Posted Image

Редакция :
Ужаса от тази течност не мога да го трая повече. Пресуши ми устата , гърлото и чак белите дробове от сладост, направо ми се прииска да запаля аналогова цигара, за да махна гадния и аромат от тялото си... Преминах към изчистване на картомайзъра от тази глупост...

Edited by ndyakov, На 25.01.13 г. в 00:11.


#110 niksun

niksun

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 24.01.13 г. в 23:05

Тцтц. Написали за лица ПОД 18г. и след това го поправяли с химикал :D

#111 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 10:29

То си пише бе, Уиски ;)
От ферментирали ябълки ще да е :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#112 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 8.02.13 г. в 21:43

Днес си купих Autumn (есен) от новите Premium Flavor течности. Суупер различен и уникален сам по себе си вкус... Усеща се нотка на някакъв плод (немога да определя), нещо придаващо сладникав вкус (нещо като мед, но незнам) и се усеща на заден фон вкус на кафе (слаб) и някакъв тютюн.. Също и някакъв вид ядки, но затова вече може и да си въобразявам, те станаха 100 неща.. незнам точно :D Наистина много интересен вкус.. Autumn е 11мг VG (всеки различен сезон е с различна концентрация на никотин, Зима-24, пролет-6, лято-18, есен-11).. Парата е просто ... удивително много.. Горещо препоръчвам да го пробвате. Аз друга от тия течности няма да пробвам заради никотина.. Всеки сезон си има фиксирани милиграми, а на мен 11 ми е добре. От Зимата просто няма как да си взема (24ка- забрави :D) или пролетта (другата крайност - 6мг). Може да пробвам лято ама ще видим.. Някой ако е пробвал някой от другите 3 вкуса да сподели :)

А аз днес пробвах Пролет. Пара - много. Удар - силен. Вкусът е странен. Напомня ми за нещо, но и аз не знам на какво. Нещо като ядки. Нямаше да е неприятен, ако не беше толкова натрапчив. Все едно изпарявах концентрат. Като повечето аромати на Деканг, трудно се изчиства от карта. След изпарен 1мл. се отказвам.

Edited by asiyaolo, На 8.02.13 г. в 21:44.


#113 d1sconnected

d1sconnected

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 12.02.13 г. в 21:29

Първата ми течност беше на Деканг и си я взех от Пушком, заедно с цигарата. PG боровинка и я пуших 20 дни. Хареса ми, ако трябва да съм честна. Наскоро си взех от един нов магазин на Иван Асен пак Деканг, този път VG ягода (като момиченце обичам плодови течности :) ) и беше ооооотврат :thumbdown: Пара колкото искаш, но адски парфюмирана и ми изсушаваше гърлото. И двете бяха от серията с кафявите шишенца с черни капачки.

#114 ivailo rachev

ivailo rachev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 4.04.13 г. в 11:47

Здравейте,малко стара тема,но нека и аз да дам мнение.На първия въпрос"до сега не съм купувал" .На втория въпрос,вземам си тук от един специализиран магазин за е цигари тук в Габрово.Изпарявам само течности на Деканг.Цигарените вкусове не ми допадат,пробвах Давидоф и Парламент.От сладките съм изпарявал мента,грозде,банан,диня и пъпеш.Харесват ми и не мисля скоро да сменям марката.

#115 peshoo

peshoo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 6.04.13 г. в 20:53

Здравейте искам да попитам за течност деканг. Днес бях в един магазин за алкохол и цигари много прилично зареден , не някоя бутка както се казва.Пазарувам си и гледам деканг 10мл/11мг течност и взех да я пробвам , но като се прибрах ми направи впечатление , че въпросната течност струва 1лев.И сега се чудя дали да изпарявам.

Attached Files



#116 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.04.13 г. в 15:47

въпросната течност струва 1лев

Цяла България е залята с такава течност,но чак за 1лев да се продава–едва ли ! Предполагам,че е станала грешка.


chelsea f.c.


#117 peshoo

peshoo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 7.04.13 г. в 16:50

И аз така помислих но е така. Разрових се разгледах и видях, че я има ако вземеш 200 бройки излизат около 2лв бройка , а в този магазин 1лев - 10мл по шишенцето няма разлика иначе в магазина попринцип няма глупости но явно трябва да говоря с управителя или собственика защо цената е такава ,че малко ме е страх да я ползвам.

#118 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.04.13 г. в 17:32

Това ако е 1лв няма начин да е истинско! По-добре първо говори с управителя на магазина и тогава го пуши. Принципно тия точно течности се обсъждаше, че са с много неясен произход, така че се имай едно на ум. Това, че магазина е добре зареден не означава нищо.

#119 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 7.04.13 г. в 17:41

1лв за 10мл бутилка с опаковка е горе-долу себестойността с включено ДДС ако си купиш съставките и опаковките на едро и си ги смесиш и опаковаш сам. Колкото и голямо количество готова течност да си купиш от Деканг, няма начин да може да се продава на тази цена. Да не говорим за труд, транспорт, печалба и т.н. Или са ти го таксували грешно, или си си купил опаковка с бонус някаква неизвестна течност вътре.

Edited by Mitazi, На 7.04.13 г. в 17:44.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#120 peshoo

peshoo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 8.04.13 г. в 16:55

Утре ще попитам и ще пиша дали е станало объркване и как стоят нещата.

Продавачката е объркала днес отивам беше друга ,и аз попитах каква цена са течностите и ми отговаря 7лв :) . Но лично да ви кажа "деканг" собрание не ми хареса , на "хангсен" ми допадат повече.Искам само да ви попитам дали е възможно от течността на деканг при 2ро дръпване усещам вкус на изгоряло , докато при хангсен го няма това усещане.