Jump to content


Photo
- - - - -

Разни въпроси които ме вълнуват


  • Please log in to reply
365 replies to this topic

#41 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 9.07.12 г. в 14:34

Прав си, ще помисля по въпроса. А относно течностите можеш ли да хвърлиш малко повече информация?

Благодаря и поздрави :)

#42 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 9.07.12 г. в 14:37

Течностите,не на розбул,не на e-health,12мг е слабо,24мг е силно,18мг е идеалният избор за повечето от нас.Ароматите са строго индивидуални,всички скачат на цигарени аромати,само за да преминат като повечето от нас на плодови.Никой неможе да ти каже кой аромат е по-добър,който и да ти пасва и да те държи настрана от тютюна,той е най-добрият.Провай,ще разбереш сам.Ако говорим за производители,Dekang,Inawera,някои харесват Flavour Art,аз лично не.

Edited by zeroed, На 9.07.12 г. в 14:39.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#43 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 9.07.12 г. в 17:00

За течностите задължително и само лична проба. Освен разликите във вкусовите усещания и разликите в самите аромати има и голяма разлика между изпарителите съответно от усещането което вадят за аромата.
Относно цената нещата наистина стоят така - не си заслужава да си вкараш парите в нещо без доказани качества. По-добре похарчени 150лв качествено, отколкото 70лв хвърлени на вятъра + разочарование.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#44 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 11.07.12 г. в 14:22

Здравейте отново, взех две http://e-pushcom.net...s&what=3&pr1=25 както ми препоръча колегата. Ще споделя мнение след някой друг ден. Пичът, който ги предлага е доста пекан. Единственият му минус беше това, че по-малко от 30 мл течност (за 20 лв) не предлага, а имах желание да взема няколко по 10 мл, че да тествам.
Нищо, за сега имам 30 мл табако (12 мг) и 30 мл череша (11 мг), ще видим как са.
Време е вече да се приключва с аналоговите цигари, че са егати гадостта мизерна!

Поздрави

Edited by OutOfSpace, На 11.07.12 г. в 15:21.


#45 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 11.07.12 г. в 14:32

Трябваше 18-ки да се вземеш,поне за първата седмица.Може и да са ти слаби тези.Успех от мен,дай и няколко дни на цигарата.Отначалото е малко странно.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#46 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:10

Ами да, утре ще ходя да търся 18, защото това наистина ми идва доста леко.
Определено е малко странно в началото, но ще й дам време на цигарката, дано да й свикна.
По колко и как пушите на ден? В смисъл като обикновена цигара - по 10-20 дръпки една след друга или от време на време си дърпате? При мен е малко като биберон в момента.

Поздрави

#47 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:17

Ами да, утре ще ходя да търся 18, защото това наистина ми идва доста леко.
Определено е малко странно в началото, но ще й дам време на цигарката, дано да й свикна.
По колко и как пушите на ден? В смисъл като обикновена цигара - по 10-20 дръпки една след друга или от време на време си дърпате? При мен е малко като биберон в момента.

Поздрави



Баш като биберона е и при мен
Направо взимай 18ка никотин та даже ако ти идва и тя слаба взимай 24 ка

#48 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:19

При мен е биберон от повече от 2 седмици. Почти непрекъснато ми е в ръката и има-няма през 1-2-3 минути дръпка.
Понякога ми липсва "излизането за по цигара" и паузите "една цигара време", но се свиква на новия режим ;)
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#49 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:29

При мен е биберон от повече от 2 седмици. Почти непрекъснато ми е в ръката и има-няма през 1-2-3 минути дръпка.
Понякога ми липсва "излизането за по цигара" и паузите "една цигара време", но се свиква на новия режим ;)



Аз пък като дойде време за такива паузи за по цигара ... е точно тогава правя аз пауза и не пуша :smiley_emoticons_joint:

#50 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:31

Благодаря за отговорите! Определено ще взема 18. Ако намеря и малки разфасовки може да взема и 24 да пробвам как ще ми е. И последен въпрос - от "аналоговите" цигари сутрин от време на време се чувствам задръстен, дори кашлям ако съм препушил вечерта. Ако и при вас е било така - от ел. цигарата по-добре ли се чувствате в това отношение? Също така сутрин с кафето има ли го "онзи" ефект? :)

Поздрави

#51 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:41

Аз пък като дойде време за такива паузи за по цигара ... е точно тогава правя аз пауза и не пуша :smiley_emoticons_joint:

Е ма ти от кога пушиш електронна, м? :)

OutOfSpace, сутрин кафето не ми е така "сладко" като с аналоговите, ако трябва да съм честна, обаче пък въпреки това не ми се пали от тях.
Подозирам че причината е промяната в усещането за вкус на кафето заради ароматите от електронката - доста по-доминиращи са от аромата от дима на тютюневите.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#52 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:04

Благодаря за отговорите! Определено ще взема 18. Ако намеря и малки разфасовки може да взема и 24 да пробвам как ще ми е. И последен въпрос - от "аналоговите" цигари сутрин от време на време се чувствам задръстен, дори кашлям ако съм препушил вечерта. Ако и при вас е било така - от ел. цигарата по-добре ли се чувствате в това отношение? Също така сутрин с кафето има ли го "онзи" ефект? :)

Поздрави


Не,няма го онзи ефект,има го другият ефект "ае тва е бахти якото е!!!" дай си време на организма да изчисти рецепторите,принципно около 2-3 седмици,тога вече се усеща истинската миризма,било на аромати,било на чорапи :Koshechka_08:
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#53 expose

expose

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:09

Да, това с ефекта е един от недостатъците.....

Edited by expose, На 12.07.12 г. в 00:10.


#54 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:30

Ъъъъ аз изпуснах нишката за кой "онзи ефект" с кафето се говори. :unsure:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#55 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 12.07.12 г. в 01:23

"...
Това е времето на...
Бързото хранене и лошото храносмилане.
..."

#56 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 12.07.12 г. в 07:55

Това е времето...когато същество от мъжки пол е способно да снесе яйце,и то повече от едно :Koshechka_08:
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#57 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 12.07.12 г. в 08:16

точно това имам предвид - дали улеснява хвърлянето на бухала :D

#58 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 12.07.12 г. в 08:26

Нямам наблюдения да го улеснява,но със сигурност не го предизвиква :).Докато пушех тютюн,сутрин кафе,цигара и тичам към люпилнята,от как съм на електронна не се е случвало :smiley_emoticons_joint: .
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#59 OutOfSpace

OutOfSpace

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 13.07.12 г. в 08:42

Здрасти отново! Вчера взех 555 и парламент 18 мг. Супер гадни са, вонят на чорапи и спарено едновременно. Да не говорим, че ми идват и тежички. Това е добре, защото с по 1-2 дръпки на час ми се отщява да пуша каквото и да било :)
Втори ден аналогова не съм палил, въпреки, че имам покрай мен - просто нямам нужда.
Вчера даже малко се понадрусах - световъртеж, препотяване, изостряне на сетивата, параноя :D, доста кофти вкус в устата (който бързо премина де).
За сега съм доволен от цигарката, като ги свърша тези течности ще си взема нещо леко и по-сладичко като пурета.
Явно в началото ще е по-трудно, ще видим нататък как ще се случват нещата :)

Поздрави

#60 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 13.07.12 г. в 10:41

Ахаха :laugh:
Знаех си, че не трябва се обаждам.

Туй с мръсните чорапи 555 на Деканг ли е?
При мен като че ли от всички пробвани на Деканг, само Камелчето ми харесва, вс. друго ми е безвкусно /като изключим плодовите де/ някак почти едно и също като аромат.

Edited by mioki, На 13.07.12 г. в 10:45.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.