Jump to content


Photo
- - - - -

EGO - T или някакво подобие


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 Християн Златев

Християн Златев

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 12.06.12 г. в 15:27

здрасти на всички, от днес притежавам електронна цигара която се продаваше под името EGO-T. реших да я взема за да понамаля малко разходите си от миризливите пръчки и ми беше препоръчана от колеги на работа. Дилемата е тази че мисля че това което получих е или стар модел или фалшименто тъй като не намерих в гоогъл нищо по въпроса а няколко пъти попаднах на този форум реших да пробвам да попитам тук дали оригиналните EGO-T е-цигари имат отличителни белези тъй като моята се различава до известна степен от тези на колегите ми като например на нея няма нищо написано ( на самата цигара става въпрос ) иначе на кутията пише eGo-T tm, също така моята лампичка на копчето свети в син цвят а тези който съм виждал са с бели копченца. Мисълта ми е да ходя ли да се разправям с магазинера че ми е продал боклук или човека просто ми е продал по стар модел на цигарата. благодаря предварително

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.06.12 г. в 16:30

здрасти на всички, от днес притежавам електронна цигара която се продаваше под името EGO-T. реших да я взема за да понамаля малко разходите си от миризливите пръчки и ми беше препоръчана от колеги на работа. Дилемата е тази че мисля че това което получих е или стар модел или фалшименто тъй като не намерих в гоогъл нищо по въпроса а няколко пъти попаднах на този форум реших да пробвам да попитам тук дали оригиналните EGO-T е-цигари имат отличителни белези тъй като моята се различава до известна степен от тези на колегите ми като например на нея няма нищо написано ( на самата цигара става въпрос ) иначе на кутията пише eGo-T tm, също така моята лампичка на копчето свети в син цвят а тези който съм виждал са с бели копченца. Мисълта ми е да ходя ли да се разправям с магазинера че ми е продал боклук или човека просто ми е продал по стар модел на цигарата. благодаря предварително

Отивай се разправяй, доста отдавна EGO-T на Джойтех са с надписи, с лазерни гравировки по гривната и капачката отдолу. А и светодиода никога не е бил син.
Иначе всеки може да прави съвместими с EGO цигари, но не да ги продава под това име (това е смисъла на TM накрая)
Колко пари даде? Сравни ги с цените тук и ще разбереш.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 12.06.12 г. в 16:39

Е, диодът може да свети в синьо и ако батерията е под 50% заряд... ако са му дали небрандирана от новите. Ментаче, което не значи, че е боклук. Но ако са ти я продали на цената на оригинална, тогава вече е проблем. :)

Edited by Sisq0, На 12.06.12 г. в 16:42.


#4 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 12.06.12 г. в 20:36

Един въпрос: Танк пълнителите като този ли са ? Posted Image
Или като този? Posted Image
Първият със закръглението е оригинален ,вторият е менте.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#5 mimonkaaa

mimonkaaa

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 7.11.12 г. в 15:23

Здравейте !!! Искам да помоля електронните пушачи да споделят мнение относно цигарите...Искам да си порачам но не съм запозната с тях...Спряла съм се на EGO C4 добра ли е според Вас...и да попитам каква е разликата между картомайзер и киломайзер Благодаря

#6 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 7.11.12 г. в 16:13

здрасти на всички, от днес притежавам електронна цигара която се продаваше под името EGO-T. реших да я взема за да понамаля малко разходите си от миризливите пръчки и ми беше препоръчана от колеги на работа. Дилемата е тази че мисля че това което получих е или стар модел или фалшименто тъй като не намерих в гоогъл нищо по въпроса а няколко пъти попаднах на този форум реших да пробвам да попитам тук дали оригиналните EGO-T е-цигари имат отличителни белези тъй като моята се различава до известна степен от тези на колегите ми като например на нея няма нищо написано ( на самата цигара става въпрос ) иначе на кутията пише eGo-T tm, също така моята лампичка на копчето свети в син цвят а тези който съм виждал са с бели копченца. Мисълта ми е да ходя ли да се разправям с магазинера че ми е продал боклук или човека просто ми е продал по стар модел на цигарата. благодаря предварително


Върни му всички атрибути и си искаи парите обратно или поне да ти върне част от тях. Аз бих ти препоръчал да си поръчаш като начало това:

1. Батерия 1000 mAh pass-through: http://www.pv-bg.com...ye-ego-510.html
2. Картомайзер: Vivi Nova 2.8ml(няма да споменавам от къде, ако те интересува пиши ми лично) или този които имат в наличност: http://www.pv-bg.com...changeable.html
3. Течност: Аз препоръчвам като за начало да се ориентираш към 18мг течности. Тези които ти препоръчвам и трябва да се опитат са:
3.1 Shade - http://www.pv-bg.com...wn-tobacco.html (oтявлена дървесна нотка, сладък привкус и изключително приятен аромат на захарен памук или карамел)
3.2 Maxx-Blend - http://www.pv-bg.com...o-ultimate.html (леко сладни, но е приятен за изпаряване един вид разновидност на Marlboro)
3.3 Latakia - http://www.pv-bg.com...ra-latakia.html (традиционна течност без сладки нотки с аромат на тютюн Латакия)

Също не лоши течности са: Virginia, RY4, US Mix, Tobacco C.

@mimonkaaa киломайзер няма. Има аутомайзери и картомайзери. Атомайзерът е изпаряващо устройство, в което се слагат пълнители, а картомайзерът е комбинация от изпарител и пълнител в едно.

Edited by LxD, На 7.11.12 г. в 16:29.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#7 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 7.11.12 г. в 17:02

@LxD незлобливо се заливам от смях - виж датата на 1-вото мнение :smiley_emoticons_joint:

@mimonkaaa Вижте(прочетете), моля, тази статия http://www.pv-bg.com...p?showtopic=841 В нея е описано какво в момента е препоръчително да се закупи като начинаещ потребител, пък после ако не Ви е ясно нещо ще отговаряме на въпроси :Koshechka_08:
Vape On The Water!

#8 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 7.11.12 г. в 21:47

:sSig_goodjob2: :offtopic:
Които не гледа е така! :)
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#9 Green

Green

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 7.11.12 г. в 22:30

Здравейте! Попаднах на този форум след издирване на информация за е-цигарата, която ми подариха днес. На нея пише eGo-L™, на упътването към нея eGo-F, а информация нито за едната, нито за другата не откривам. Намерих само за модели eGo-T, eGo-C и т.н. Искам да попитам боклук ли са ми пробутали или си има логично обяснение за всичко(като например това, че съм индианец)?
Поздрави!

#10 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 7.11.12 г. в 22:34

Здравейте! Попаднах на този форум след издирване на информация за е-цигарата, която ми подариха днес. На нея пише eGo-L™, на упътването към нея eGo-F, а информация нито за едната, нито за другата не откривам. Намерих само за модели eGo-T, eGo-C и т.н. Искам да попитам боклук ли са ми пробутали или си има логично обяснение за всичко(като например това, че съм индианец)?
Поздрави!

Здравей и Добре дошъл. Няма да се притесняваш за кое еГо е описанието. То в случая дава основна/обща информация за продукта. Може и за еГо "Щ" да е...все е същото.
:sSig_goodjob2:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#11 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.11.12 г. в 22:38

Батко32 е прав, но въпреки това да ти кажа - пълен боклук. Стискай палци да държи на късо. В общи линии повечето пъти подобни комплекти имат живот около една седмица, но пък е напълно достатъчно да ти даде обща информация за ел.цигарите и след това да си вземеш нещо качествено. :)

#12 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 7.11.12 г. в 22:49

Здравейте! Попаднах на този форум след издирване на информация за е-цигарата, която ми подариха днес. На нея пише eGo-L™, на упътването към нея eGo-F, а информация нито за едната, нито за другата не откривам. Намерих само за модели eGo-T, eGo-C и т.н. Искам да попитам боклук ли са ми пробутали или си има логично обяснение за всичко(като например това, че съм индианец)?
Поздрави!

:laugh: Извинявам се, но първите две изречения искрено ме развеселиха! Щом инхалаторчето ти е подарък вина нямаш. Най-общо може да се каже и, че подарителят също няма вина - изпаряването е екзотика и грешките са напълно в реда на нещата :).
Какво са ти пробутали...?! Приеми го като версия на истинските, ползвай си го без предразсъдъци, запознай се с изпаряването, но имай едно на ум, че може да е и "по-" :).
Поздрави

Edited by Jenevus, На 8.11.12 г. в 09:07.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#13 Green

Green

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.11.12 г. в 01:21

Благодаря за отговорите! Аз усетих, че има уловка при туй чудо на техниката, ама нали хората казали там за коня, зъбите, кариесите на коня. Само да не ми гръмне в ръцете и да не се напия с течността, пък другото ще го преживея. Аз за първи път пуша такова нещо, ако се окаже, че е-цигарите ми вършат работа, махам тая и си взимам по-добра.
Поздрави!

#14 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.11.12 г. в 01:30

Само си вземи хубав картомайзер и качествена никотинова течност и изпарявай на воля, докато могат тези батерии.

#15 Green

Green

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.11.12 г. в 01:35

Само си вземи хубав картомайзер и качествена никотинова течност и изпарявай на воля, докато могат тези батерии.


Аз това също се чудех. Тия фабрично пълнени картомайзерчета могат ли да се заменят с някакъв друг, постоянен по-солиден и уплътнен? Може и глупости да питам, ама знаете как е...

#16 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.11.12 г. в 03:59

Що не щракнеш една снимка да видим какво са ти подарили.

Вземи си един Kanger CC (Т2), Smoktech Redux или GS V-core/ViVi Nova Clearomizer. И на трите им се сменят реотанчетата, така че в дългосрочен план са изгодна покупка. А и ще останеш доволен от работата им.

#17 Green

Green

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.11.12 г. в 08:25

Ето това е. Снимката е лоша, но фотоапарата не е при мен.
http://prikachi.com/...91/5469191v.jpg

#18 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 8.11.12 г. в 08:38

Това не е картомайзер, а е Ego-T type A. Атомайзер, което е различно от картомайзер. Белите "неща" са пълнители.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#19 mimonkaaa

mimonkaaa

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 8.11.12 г. в 09:47

Здравейте!!!Моля ви помагайте спешно кой избор да направя.От 2 седмици избирам и се лутам.
1 ...http://prodavalnik.com/2-broya-ego-lcd-s-kliromayzer-c4v2-nay-novata-elektronna-tsigara-s-lcd-displey-2012g-i9722801
2....http://prodavalnik.com/elektronna-tsigara-ego-se-5-i11314749
3....http://prodavalnik.com/2-broya-elektronna-tsigara-ego-t-c4---1100-mah-i11729605

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

#20 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 8.11.12 г. в 10:14

Ако вземеш от тоя сайт, след една седмица си тук да ревеш, че цигарите са ти се скапали...