Jump to content


Photo
- - - - -

Избор на електронна цигара


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#41 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 13.07.12 г. в 22:46

off:

mioki, под индиго ли пишете? :)

Хъм, не разбирам какво точто ме питате. Може да съм задала един и същ въпрос в няколко теми ... предполагам... ако е това, извинявам се, но все още ми е много объркано всичко свързано с е-цигарите.
Отделен въпрос е, че се старая да пиша в правилния подфорум, но темите се разводняват много и съвсем се обърквам :)
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#42 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 13.07.12 г. в 22:53

:offtopic: :offtopic:

За дублирането на мненията,става въпрос !



chelsea f.c.


#43 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 13.07.12 г. в 22:59

Извинявам се отново, ще внимавам повече къде какво пиша. :unsure:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#44 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 13.07.12 г. в 23:03

:offtopic:

:drinks: Майтапя се,но когато видях колегата какво написа–ме изби на смях ! Нали отговорите ти изллизат по 2 пъти–напоследък . Извинявай !


Edited by pepisuni, На 13.07.12 г. в 23:08.


chelsea f.c.


#45 jodyto

jodyto

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 24.10.12 г. в 11:16

Здравейте на всички е-пушачи :)
От известно време се каня да си взема такава цигарка,но избирането вече ме побърка. Спряла съм се на EGo ок ама каква е разликата между EGO-T,EGO-C,EGO-C4E и тн. Да си призная и вида ме притеснява харесват ми тези с прозрачните и цветни картомайзери,но дали са по-добри? Аз пуша на ден по 1 кутия ОМЕ с никотин:0,6мг,катрани:6мг.
Едни приятели са си взели EGO-C и ми дадоха да пробвам с течност малборо hight,но 1 че не можех да дръпна като хората а и ми беше много слаба все едно пуша Булгартабак :laugh: ,постоянно протичашв и всичко стана лепкаво и неприятно,постоянно се налагаше да доливат течност (така трябвало?) и много се обърках вече това си е доста голяма играчка май ....... Много искам да ги спра тия пусти цигари,а и искам да зарадвъм мъжа си той е заклет НЕпушач и представете си какво му причинявам и на себе си де :) с моето къдене постоянно.Напоследък даже неми се пуши толкова запалвам и след 3 дръпка не ми се пуши ама нали съм я запалила .... <_< :smiley: И така много се отплеснах :blush: Надявам се да ми помогнете с избора и да ги махам тия цигари вече :)

#46 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 24.10.12 г. в 12:09

Здравейте на всички е-пушачи :)
От известно време се каня да си взема такава цигарка,но избирането вече ме побърка. Спряла съм се на EGo ок ама каква е разликата между EGO-T,EGO-C,EGO-C4E и тн. Да си призная и вида ме притеснява харесват ми тези с прозрачните и цветни картомайзери,но дали са по-добри? Аз пуша на ден по 1 кутия ОМЕ с никотин:0,6мг,катрани:6мг..................


Здравей, върни се в началото на раздела и ПРОЧЕТИ ТАЗИ ТЕМА. Написана е точно за да знаете какво да си купите. :closed:

Edited by batko32, На 24.10.12 г. в 12:09.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#47 jodyto

jodyto

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 24.10.12 г. в 13:19

Мерси :)

#48 odesis

odesis

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 24.10.12 г. в 14:40

Здравейте, аз си купих стартов комплект Его-Ц, но като ходих 2рия път си купих и прозрачен картомайзер(мисля, че така се казва)
Има ли разлика според вас, аз не мога да определя, с кое излиза по-икономично?
ето снимка да покажа какво съм купила
http://prikachi.com/...54/5411954p.jpg
Говорих с една мацка, която казва, че течност от 20мл и стига за 1 месец?? а на мен тези белите танкчета ми свършват за час- два??
Защо толкова бързо ми свършва течността, при положение, че пуша по около час през деня, а вечер си пуша обикновени цигари, смятам, че малко я ползвам?

Edited by odesis, На 24.10.12 г. в 14:42.


#49 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 24.10.12 г. в 15:18

Здравейте, аз си купих стартов комплект Его-Ц, но като ходих 2рия път си купих и прозрачен картомайзер(мисля, че така се казва)
Има ли разлика според вас, аз не мога да определя, с кое излиза по-икономично?
ето снимка да покажа какво съм купила
http://prikachi.com/...54/5411954p.jpg
Говорих с една мацка, която казва, че течност от 20мл и стига за 1 месец?? а на мен тези белите танкчета ми свършват за час- два??
Защо толкова бързо ми свършва течността, при положение, че пуша по около час през деня, а вечер си пуша обикновени цигари, смятам, че малко я ползвам?

А белите танкчета колко събират ? Само едно танкче ли се изразходва за час или две танкчета за час ? :)
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#50 odesis

odesis

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 24.10.12 г. в 15:21


Здравейте, аз си купих стартов комплект Его-Ц, но като ходих 2рия път си купих и прозрачен картомайзер(мисля, че така се казва)
Има ли разлика според вас, аз не мога да определя, с кое излиза по-икономично?
ето снимка да покажа какво съм купила
http://prikachi.com/...54/5411954p.jpg
Говорих с една мацка, която казва, че течност от 20мл и стига за 1 месец?? а на мен тези белите танкчета ми свършват за час- два??
Защо толкова бързо ми свършва течността, при положение, че пуша по около час през деня, а вечер си пуша обикновени цигари, смятам, че малко я ползвам?

А белите танкчета колко събират ? Само едно танкче ли се изразходва за час или две танкчета за час ? :)

Едно, ей на сега пак трябва да пълня... д

#51 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 24.10.12 г. в 16:26

Аха...ясно едно. А колко милилитра събира ?
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#52 odesis

odesis

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 24.10.12 г. в 16:53

Не знам, не пише.

#53 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 24.10.12 г. в 17:23

Не знам, не пише.

Извинявам се за многото въпроси които сигурно вече дразнят колегите. Исках ти САМ да разбереш , че е абсолютно в норма да ти свърши резервоарчето за 2 часа интензивно изпаряване. Все пак е около 0.8-1 мл "по спомен" . Ще рече около 2 резервоарчета при твоето темпо са за ден.Приблизително за 10-15 дена ще ликвидираш 20-те милилитра.Лично според мен ти трябва 50мл от тук . А най-добре ако си от София да отидеш на разходка до магазина.Няма да се разочароваш. Колегите са достатъчно любезни и ще ти помогнат с избора. :whistle2:

@gigafive благодаря за корекцията ....пооправих милилитрите :)

Edited by batko32, На 24.10.12 г. в 17:43.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#54 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 24.10.12 г. в 17:36

Его-Ц танка го дават 1.2 по спецификация, а и имам тук 1 брой който 0.8-1мл събираше като за нормално пълнене.
@батко32 мен не ме дразниш, даже + ти турам :Koshechka_08:
Vape On The Water!

#55 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 25.10.12 г. в 08:42

Здравейте, аз си купих стартов комплект Его-Ц, но като ходих 2рия път си купих и прозрачен картомайзер(мисля, че така се казва)
Има ли разлика според вас, аз не мога да определя, с кое излиза по-икономично?
ето снимка да покажа какво съм купила
http://prikachi.com/...54/5411954p.jpg
Говорих с една мацка, която казва, че течност от 20мл и стига за 1 месец?? а на мен тези белите танкчета ми свършват за час- два??
Защо толкова бързо ми свършва течността, при положение, че пуша по около час през деня, а вечер си пуша обикновени цигари, смятам, че малко я ползвам?

О, ако гониш икномия, не това е пътя, там пълнителчетата и картовете с вата още водят. С eGo-C нормално по две пълнителчета дневно, това е под 2 мл. Всички модели изпаряват различно количество. Някои картомайзери повече, други - по-малко, CE4+ и Kanger CC със сигурност ми хабят повече от Redux (но пък Kanger побира повече. Зависи колко изпарявам, разбира се, понякога може да изкарам деня с едно пълнене (да речем милилитър и половина), друг път, като вися до 2 през нощта, досипвам поне веднъж...

#56 isav

isav

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 30.10.12 г. в 15:14

Здравейте! Нов съм тук и имам следния въпрос - някой ползвал ли е "Supersmokerclub" и какво е мнението му за тях?
Попрегледах основните теми за Е-цигарите тук, но не срещнах никъде коментар за тях...
Офисът им е в нашата сграда и ме агитираха за техните картомайзери... Иначе имат официален лиценз от МЗ за внос на Е-цигарите(а като какво точно ги внасят :unsure: - утре ще питам?)...
Благодаря ви предварително за мненията!

#57 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 30.10.12 г. в 15:25

Мани бегай е работата. Те хубаво продават електронни цигари, ама ако са това, коет е на сайта им, са изостанали с няколко години с технологиите :smiley_emoticons_joint:
По-добре разцъкай из магазина на този форум и си харесай нещо от тук

#58 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 30.10.12 г. в 15:30

Лиценз от МЗ - ново двайсе...

#59 isav

isav

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 30.10.12 г. в 16:05

И няколко пъти "гордо" натъртиха на това - търговци, какво да ги правиш...
:Koshechka_08:

gstavrev ( кумът ми е Георги Ставрев... :thumbup: ), прегледах и тук, и в "пушкома" и почти съм избрал подаръка на жената - за нея питам, не за себе си, опазил ме Бог! Аз от тая отврат се отказах преди 9,5 години след 21 години мъки... Ама "благоверната" се инати и реших да и "намеря цаката"! :rolleyes:
Много е полезно това, че съветвате хората да си закупуват компонентите поотделно, а не като част от "стартер пакет"!
Понеже тя няма да седне да пише, аз ще споделям от нейно име преживяванията и!
Успех на всички, водещи неравната битка с тютюна... :good:

#60 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 30.10.12 г. в 18:10

И няколко пъти "гордо" натъртиха на това - търговци, какво да ги правиш...
:Koshechka_08:

gstavrev ( кумът ми е Георги Ставрев... :thumbup: ), прегледах и тук, и в "пушкома" и почти съм избрал подаръка на жената - за нея питам, не за себе си, опазил ме Бог! Аз от тая отврат се отказах преди 9,5 години след 21 години мъки... Ама "благоверната" се инати и реших да и "намеря цаката"! :rolleyes:
Много е полезно това, че съветвате хората да си закупуват компонентите поотделно, а не като част от "стартер пакет"!
Понеже тя няма да седне да пише, аз ще споделям от нейно име преживяванията и!
Успех на всички, водещи неравната битка с тютюна... :good:

Като придобият Б32 "батко32" лиценз във формат А4 тогава да се хвалят :lol: :lol: :tongue4:

П.П.
М3 допускам , че е "3 пъти Менте" лиценз :whistle2:

Edited by batko32, На 30.10.12 г. в 18:13.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com