Jump to content


Photo
- - - - -

Дали някой може да ме упъти


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 22.05.10 г. в 11:14

За видео уроци - чакам си камерата тези дни, намерението ми е всички такива неща да ги направим на видео :)

#42 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 22.05.10 г. в 12:42

За видео уроци - чакам си камерата тези дни, намерението ми е всички такива неща да ги направим на видео :)


Поздравления за идеята. Определено ще има много хора, които ще решат проблемите си след видео демонстрации.

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#43 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 22.05.10 г. в 13:55

Чакаме видеотата с нетърпение Posted Image

Относно проблема, които момичетата имат с пълненето на пълнителите за 801 . Posted Image Намествайте хубаво ватата, да седи равномерно, а след като напълните оставяйте настрана пълнителя с капачката за около 5 - 10 минути преди да го сложите на ел.цигарата, за да не се получава наводняването на изпарителя , при което той не работи добре. Освен това аз вече не вадя ватата, защото тя е закрепена някакси, мия ги целите само с топла вода- то си личи кога са чисти - стават белички, оставям ги хубаво да изсъхнат и си ги ползвам отново.

п.п. Аз също имах какви ли не притеснения в началото, преди около 5 месеца, когато си купих първата ел.цигара, но с местенца кото този форум нещата стават по -лесни.. Posted Image

Edited by adel, На 22.05.10 г. в 14:39.


#44 wingdings

wingdings

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 22.05.10 г. в 14:40

Чакаме видеотата с нетърпение Posted Image

Относно проблема, които момичетата имат с пълненето на пълнителите за 801 . Posted Image Намествайте хубаво ватата, да седи равномерно, а след като напълните оставяйте настрана пълнителя с капачката за около 5 - 10 минути преди да го сложите на ел.цигарата, за да не се получава наводняването на изпарителя , при което той не работи добре. Освен това аз вече не вадя ватата, защото тя е закрепена някакси, мия ги целите само с топла вода- то си личи кога са чисти -
стават белички, оставям ги хубаво да изсъхнат и си ги ползвам отново.

И аз колкото повече проби правя с пълнене и наместване на ватата, стигам до извода, че най-верочтно проблемът идва от неправилното и поставяне - сякаш няма достатъчно въздух в нея, за да може спокойно парата да циркулира. Ако примерно я избутям с някаква клечка така, че да остане место между стената на пълнителя и ватата, първите 2-3 дърпания са ок, след това обаче - пак мъка и почти никакво усещане. Горе-долу - все едно се опитваш да измучеш нещо във вакуум :(. Снощи и на мен ми хрумна същата идея и направих точно това, което описваш - измих единия пълнител без да вадя ватата и го чакам да изсъхне добре, за да направя проба по този начин.
И ще пробвам и твоите съвети, Адел, макар че това със равномерното разпределяне на ватата е малко относително. Мисля си, че може би когато ги правят фабрично, някак влакната следват определена посока, за да има правилно движение и на течността.
Може би написах куп глупости, ама в чудо се видях с това пълнене и се опитвам да намеря някаква логика.

#45 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 22.05.10 г. в 15:01

Може би написах куп глупости, ама в чудо се видях с това пълнене и се опитвам да намеря някаква логика.


Споко, никога не е като с фабричнитеPosted Image понякога е по -зле, понякога по -добре, така е проба-грешка ...

Edited by adel, На 22.05.10 г. в 15:05.


#46 Popov

Popov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 28.06.10 г. в 21:29

Виждам, че темата е доста "експлоатирана" и вероятно проблемите са решени. :)Но все пак искам да споделя моето мнение, че "първата" електронна цигара не би следвало да се различава от следващите, с някакви особени изисквания и характеристики. Това не е мотоциклет, за да се учиш първо на по-слаб, преди да преминеш на такъв от 1300 кубика и 200 коня. Просто си изберете модел, харесайте дизайна и размерите му, прочетете тук или на друго място за особеностите му и го купете. Възможно е в началото да не "уцелите" най-подходящото за вас. Аз също започнах с 801, но сега съм много по-доволен от Ego и това бих взел още в началото /ако го имаше и ако знаех за него/. С 801 получих същите проблеми - радост през първия ден и после слаба пара, слаби удари в гърлото, постоянно дърпане на кечето, за да "пусне още малко", допълване през 10 минути и пр. Пробвах и варианта със сламките, но нещо не познах начина. Съгласен съм, че Е-цигарите, които приличат на истинските тютюневи цигари, все още са несъвършени /слаби батерии, постоянно, ежечасно зареждане, малки пънители и пр./ и могат да ви откажат от Е-пушенето. Защо Е-цигарата трябва да наподобява истинската? Отговорът е прост - не трябва. Много по-важно е да изкарате цял ден с една /или най-много с две/ батерии, да "капете" по-рядко, да имате добър вкус, удар и усещане за засищане от пушенето. Околните в заведението ви гледат с интересната "отверка" в ръка, която пушите? Може пък да е защото ви харесват. ;)