Jump to content


Photo
- - - - -

Най-добрата масова електронна цигара в момента


  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#41 todo

todo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 11.10.12 г. в 22:07

Ако говориш за това http://grabo.bg/elek...t-elites-0z62wg , по-добре бягай надалеч от такива мошеници. Да тръгнем от описанието - 5бр пълнители равносилни на приблизително 200 „цигари“. Т.е. един пълнител или по-точно едно пълнителче ( тъй като тези едва ли събират повече от 0,6 ml)трябва да се равнява на 2,5 кутии. Аз преди две години ( когато захапах електронната )пуших по-две кутии. Пушенето не съм го намалил и ти гарантирам , че няма начин 2 кутии да са еквивалентни на по-малко от 3 ml течност. Батерийката - само една в комплекта - е не повече от 200mAh. Т.е.ако пушиш по около 6-7 цигари на ден си ОК. Ако ли не , поне още една батерия постоянно в зарядното - и съответно цената на комплекта става друга. Да не говорим, че и при това положение риска да останеш без ток е съвсем реален. В заключение , ако искаш да се откажеш ( срещу заплащате от твоя страна)от идеята да пушиш електронна цигара купувай. Ако все пак искаш да замениш цигарите с електронна, приеми нелепостта на по-едрите модели. С тази нелепост се свиква бързо.

#42 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 11.10.12 г. в 22:43

Това е по-зле от другия ток. При него - няколко дни в месеца може да дойдат притеснения от рода "Дали ще ми спрат тока?".
С тази ("революционната", "изисканата"...) - притесненията ще са всеки ден...

#43 Преслава

Преслава

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 12.10.12 г. в 13:07

Добре де ... аз се поинтересувах повече и се разрових в различни американски и английски сайтове. Искате да кажете , че марките greensmoke ,skycig, v2cigs , e-lites , southbeach smoke , eversmoke и други такива , които се ползват от хиляди хора по света .. всичките тези марки са "един дол дренки" с тази цигара E-Health от 10 лв ? Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.

#44 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 12.10.12 г. в 13:59

Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.

Аз нямам много богат опит с цигароподобните "крокита" (с тоя термин в Пловдив назоваваме боклуците - идва от Кроки с играчка). Подариха ми преди 2 години една кутия цигари и пълнители. Помня, че като проверявах цената беше към 70-80 лв. За нищо не ставаха и си пушех и аналогови и електронни цигари, докато не ми писна. Чак преди месец и половина се престраших пак да посегна към електричките в лицето на EGO-тата с картомайзери. От момента в който излязох от магазина не съм пушил тютюневи цигари.
Не си хвърляй парите, по-добре иди ги изпий и ги изяж някъде или си купи по-хубави тютюневи цигари. Ако наистина искаш качествена цигара, която наистина да замени зависимостта ти към дима, тогава послушай какво ти казват тия хора тука.

#45 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 12.10.12 г. в 14:42

Ейй, ама не вярвате! Това е брандиран от различни фирми един и същ стар модел китайски електронни цигари. Ако има вариации те са незначителни и не правят модела годен за употреба. Марките "greensmoke, skycig, v2cigs, e-lites, southbeach smoke, eversmoke и други такива" нито ще те откажат от цигарите, нито ще ги заместят.
"Хиляди" хора ги ползват по информация от сайтовете на фирмите. На практика хиляди хора дават маса пари (щото са и безумно скъпи) за тия дървета, за да ги изхвърлят.
Според мен всички, които са ти отговорили до момента са ги пробвали/ползвали. Аз самият три месеца съм се опитвал да ползвам подобен модел. Започнах с две батерии, преди да захвърля електричката бях увеличил бройката на седем. За това време четири батерии се повредиха, три смених, на четвъртата се отказах и останах само на аналогови, които така и не можах да спра.
За да се подобрят въпросните "марки" трябва да бъде извършен технологичен скок в производството на Li-ion-те батерии, който да позволи при запазване на обема, увеличаване на капацитета поне от три до пет пъти. Подобно нещо може да се каже и за "пълнителите" (картомайзерите).

Извън рекламните сайтове на фирмите няма да прочетеш добра дума за тези "марки", но естествено имаш право на избор и можеш да си изхвърлиш парите.

Edited by Jenevus, На 12.10.12 г. в 14:44.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#46 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 12.10.12 г. в 18:39

Добре де ... аз се поинтересувах повече и се разрових в различни американски и английски сайтове. Искате да кажете , че марките greensmoke ,skycig, v2cigs , e-lites , southbeach smoke , eversmoke и други такива , които се ползват от хиляди хора по света .. всичките тези марки са "един дол дренки" с тази цигара E-Health от 10 лв ? Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.



Аз пък ти препоръчвам да си вземеш.
Ще останеш доволна от получения ефект-Money for nothing

Edited by pioneer 306c, На 12.10.12 г. в 18:40.


#47 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 12.10.12 г. в 19:21

Добре де ... аз се поинтересувах повече и се разрових в различни американски и английски сайтове. Искате да кажете , че марките greensmoke ,skycig, v2cigs , e-lites , southbeach smoke , eversmoke и други такива , които се ползват от хиляди хора по света .. всичките тези марки са "един дол дренки" с тази цигара E-Health от 10 лв ? Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.

Извинявай но за да ти вземат парите може даже "космическа" да я нарекът. А цигарата може и аурата да ти оправи...даже и чакрата ;)
Освен това съм забелязал , че след като си ги закупи....човек започва много да познава. Особенно след фразата "Мале как се натаковах".
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#48 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 12.10.12 г. в 20:07

Напълно подкрепям негативните отзиви за този модел. Опитвал съм го преди близо 3 години - голямо разочарование. За щастие не се отказах от идеята за електронно пушене. И всъщност след по-малко от 3 дни човек свиква с размера на ЕГО батериите и изобщо не му обръща внимание.

#49 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 12.10.12 г. в 20:46

Напълно подкрепям негативните отзиви за този модел. Опитвал съм го преди близо 3 години - голямо разочарование. За щастие не се отказах от идеята за електронно пушене. И всъщност след по-малко от 3 дни човек свиква с размера на ЕГО батериите и изобщо не му обръща внимание.


:Koshechka_08: Това важи и за други работи...
Ей тва не мога да им разбера на нежния пол хем така хем иначе
Ами скъпи дами не става така. Като искаш кеф-голям, като искаш добра цигара -ГОЛЯМА.
Ел. цигари с малки размери както и други работи с малки размери няма да ви задоволяват. :smoking-8570:

Edited by pioneer 306c, На 12.10.12 г. в 20:46.


#50 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 12.10.12 г. в 21:18

Ей тва не мога да им разбера на нежния пол хем така хем иначе
Ами скъпи дами не става така. Като искаш кеф-голям, като искаш добра цигара -ГОЛЯМА.
Ел. цигари с малки размери както и други работи с малки размери няма да ви задоволяват. :smoking-8570:

:D има доза истина, но все пак, вкусове всякакви ;)
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#51 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.10.12 г. в 21:22

Тук си стана форум а-ла бгмама....
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#52 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 12.10.12 г. в 21:25

Мъ...? Това някакво нарицателно ли е?
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#53 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 12.10.12 г. в 21:25


Напълно подкрепям негативните отзиви за този модел. Опитвал съм го преди близо 3 години - голямо разочарование. За щастие не се отказах от идеята за електронно пушене. И всъщност след по-малко от 3 дни човек свиква с размера на ЕГО батериите и изобщо не му обръща внимание.


:Koshechka_08: Това важи и за други работи...
Ей тва не мога да им разбера на нежния пол хем така хем иначе
Ами скъпи дами не става така. Като искаш кеф-голям, като искаш добра цигара -ГОЛЯМА.
Ел. цигари с малки размери както и други работи с малки размери няма да ви задоволяват. :smoking-8570:


Нека да не глобализираме все пак :) Да кажем, че при е-цигарите размерът ИМА значение :)
За другите неща от живота си има съвсем други форуми предполагам :diablo:

Edited by itsofar, На 12.10.12 г. в 21:26.


#54 Преслава

Преслава

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:51


Добре де ... аз се поинтересувах повече и се разрових в различни американски и английски сайтове. Искате да кажете , че марките greensmoke ,skycig, v2cigs , e-lites , southbeach smoke , eversmoke и други такива , които се ползват от хиляди хора по света .. всичките тези марки са "един дол дренки" с тази цигара E-Health от 10 лв ? Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.



Аз пък ти препоръчвам да си вземеш.
Ще останеш доволна от получения ефект-Money for nothing


Ами реших да си закупя все пак , въпреки 100% негативните отзиви , които получих във форума. Закупих си най-скъпия продукт , който е със зареждаща батериите кутия - Е-ПРО 4. Вече втори ден си пуша и не съм имала никакви проблеми. Комплекта е със 6-месечна гаранция и в случай на дефект , ще бъде подменен с нов. Вкуса на пълнителите ми допада и вече започнах да свиквам. Единственото върху ,което може да се поработи е пушека , който не може да се сравнява с този на големите цигари ЕГО , но пък за сметка на това ударът в гърлото си го бива и засища желанието за никотин. Както споменах по-горе предпочитам цигарата да наподобява истинската и съм готова да се лиша от обилното количество пушек за сметка на размера. Още повече , че е елементарна за употреба и не изисква никакво време или внимание за зареждане , наливане и т.н. Върши работа със сигурност , препоръчвам го !

#55 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:02

Пара, колежке, пара - не пушек ;)
Хубаво е, че сте доволна от покупката си, обаче 160 лв. за това... :nea: То вярно, че е "върхът в електронните цигари", но все пак маалко сте се минАла :rolleyes:

#56 Преслава

Преслава

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:11

Пара, колежке, пара - не пушек ;)
Хубаво е, че сте доволна от покупката си, обаче 160 лв. за това... :nea: То вярно, че е "върхът в електронните цигари", но все пак маалко сте се минАла :rolleyes:


Пара .... ок :) В магазина беше намалено на 120 лв. мисля че до края на октомври ми казаха , че важи.

#57 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:11



Добре де ... аз се поинтересувах повече и се разрових в различни американски и английски сайтове. Искате да кажете , че марките greensmoke ,skycig, v2cigs , e-lites , southbeach smoke , eversmoke и други такива , които се ползват от хиляди хора по света .. всичките тези марки са "един дол дренки" с тази цигара E-Health от 10 лв ? Точно за това исках да попитам някой , който наистина ги е пробвал да изкаже мнение дали са същите боклуци , или са с подобрена батерия и пълнител. Ясно е ,че тази цигара от 10 лв. не става за нищо.



Аз пък ти препоръчвам да си вземеш.
Ще останеш доволна от получения ефект-Money for nothing


..........
http://e-lites.bg/ko...gara-epro4.html



Лелеееее ти верно ли за това чудо даде 160лв
Малеее колко мъка има по света

#58 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:16


Пара, колежке, пара - не пушек ;)
Хубаво е, че сте доволна от покупката си, обаче 160 лв. за това... :nea: То вярно, че е "върхът в електронните цигари", но все пак маалко сте се минАла :rolleyes:

Пара .... ок :) В магазина беше намалено на 120 лв. мисля че до края на октомври ми казаха , че важи.

160, 120 - все тая... :D Хайде, да не се повтарям от горния си пост.



Лелеееее ти верно ли за това чудо даде 160лв
Малеее колко мъка има по света

+ :)



Преслава, не ме разбирайте погрешно - ако наистина сте доволна от покупката си, ползвайте си я със здраве. Просто така, като ви чета постовете, малко на реклама ми приличат. Да знаете, че номерът няма да мине ;)

Edited by Destiny, На 17.10.12 г. в 23:19.


#59 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:28

Пара, колежке, пара - не пушек ;)
Хубаво е, че сте доволна от покупката си, обаче 160 лв. за това... :nea: То вярно, че е "върхът в електронните цигари", но все пак маалко сте се минАла :rolleyes:

Аххххх чакай малко. Тези може и пушек да дават. За тези пари ...не се знае ;)
Сега остава да даде само още 60-70 лева " за е-цигара която ВЪРШИ работа " и да види колко глупаво е било ,че не ни послуша.
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#60 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:29

Те толкова хора питат, питат.... и после си взимат каквото са си наумили. :mellow: Аз не го разбирам това!