Jump to content


Photo
- - - - -

Продавам BY-ка XL обслужваем бакомайзер


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.11.13 г. в 18:15

Тъй като ми станаха много изпарителите продавам Байка ХЛ втора версия.Изпълнение от стомана,вместимост около 5 мл.Отделна регулация на течност и въздух!!! thumbsup.gif .Оргинал.Няма клонове,клонираха и само регулацията на въздуха. biggrin.png Байката е номер 195 но не гравирана,което лесно може да се поправи.Пускам я втора ръка и аз незнам защо но според мен така е правилно.Използвана е само изпарителната плошадка всичко друго е чисто ново нагоре.Полирана е площадката/долната част/ и няма никакви следи от употреба.В наличност/не трябва да се чака 3 месеца/! biggrin.png Намира се в София.А и намотка си има.Наливаш и се кефиш!! yahoo.gif Ориентировъчната и цена е 190 лв.За повече информация на незапознатите има тема в другия форум където достатъчно е плюта! cheers3.gif За информация тел.0899183920 или на Л.С.Еми това е.Ето и реални снимки.към нея има естествено резервен комплект О рингове и дрипка отвертка която се заплаща допълнително но влиза в цената на комплекта.

 

14112013745_zpsdeb95ebd.jpg

 

Сглобена

14112013746_zps618e43a1.jpg



#2 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 14.11.13 г. в 19:29

Ей калпазан. Да попитам като ОФФ-топик. Заради новата придобивка ли се продава ? Или защото е по-добра от Божествения  :whistle2:

 И да вметна на колегите които са заинтересовани "на мен ми е къс шлифера" . Момци, това е ПЕРФЕКТЕН изпарител. Наливаш от където ти е кеф и когато и както ти е кеф. Лично за мен е номер 1.  Няма клапани "течащи и трябващи им сложни инструменти за наливане" няма наводнения. Е....набедиха я , че капе... ама и като си нливате ракия......пак пада по някоя капка на масата ;) 


....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#3 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.11.13 г. в 19:41

Набедиха да кажем Л версията и ти беше там,но за ХЛ никой не казал че тече. Имам си новата версия.разликата е само в долната част затова само тя е от старата.С тези гравюри не ми се продава моята а и какво да и стане??Как е керамиката??? :thumbup1: И капка не пада.Потвърдено от много очевидци в темата.Пуснах я с 15 лева по-евтино от руснака. :thumbup: Обикновено ги продават по скъпо за тези който не искат да чакат 3 месеца да им го направят ама сме си у назе!! :whistle2:


Edited by dr.tgti, На 14.11.13 г. в 22:05.


#4 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 15.11.13 г. в 01:29

Изпарителя е добър. Спор няма, но и цената не е малка. Все пак е втора у-ба и всяко нещо , което е втора ръка цената му трябва да е 50 % от действителната му


Edited by RoOt4RuLeZ, На 15.11.13 г. в 01:30.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#5 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 15.11.13 г. в 04:39

Така е.цената на нов с доставка и паричен превод е около 145 евро.Освен че е бутиков, прави се по поръчка и се чака средно 3 месеца!А и само долната част с пиновете е използвана.Всичко друго е чисто ново.мисля че съм реален. :thumbup1:Дрипката е пак поръчка плаща се допълнително но влиза в цената!


Edited by dr.tgti, На 15.11.13 г. в 04:42.


#6 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 18.11.13 г. в 23:08

Темата е за триене.Дойде един ценител взе я и нека парата да е с него.На всички пожелавам скорошен клон или приятно тримесечно чакане.Наистина си струва!!! cheers3.gif  biggrin.png  dance.gifИли да я вземат не на половин цена а на 25%. :db: