Jump to content


Photo
- - - - -

Нова марка течности на пазара


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 pufpaf

pufpaf

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 6.03.13 г. в 17:23

Вчера продавачката в кварталния магазин ми предложи някакви течности които им ги заредили скоро. Марката е NoxVape.
Взех си аромат Cuba spirit , просто уникално. Пушил съм вече почти всичко което се предлага на нашия пазар , но това наистина ме изкефи. А и като цена е добре 10мл/12мг 6 лв.
Моля ако някой е опитвал други вкусове да каже как са

#2 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 6.03.13 г. в 19:09

Чичко гугъл не ги е чувал тия? :smoking-8570:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#3 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 6.03.13 г. в 22:05

Какво ли не се появява на последък... Днес едно приятече ми изпрати картинка на нещо което е "топло произведено във Варна" Attached File  caca ti.jpg   61.35KB   81 downloads.Озаглавено е Какаду , най вероятно е произведено от някоя Кака Ду в квартал Трошево. Предполага се не в гараж, вероятно в маза,Made in Koffa или Made in Leggen.
Накрая някой ще се "изрине" от тези нещица и ще стане мазало ама както и да е.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#4 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 6.03.13 г. в 22:24

Вчера продавачката в кварталния магазин ми предложи някакви течности които им ги заредили скоро. Марката е NoxVape.
Взех си аромат Cuba spirit , просто уникално. Пушил съм вече почти всичко което се предлага на нашия пазар , но това наистина ме изкефи. А и като цена е добре 10мл/12мг 6 лв.
Моля ако някой е опитвал други вкусове да каже как са

Колега я сподели за тоз квартален магазин. Кой квартал и къде..... да го погледна.
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#5 windnfog

windnfog

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 39 posts

Posted На 6.03.13 г. в 22:25

"Нови марки" дал Бог. Едно време и аз търсех евтини варианти като си мислех, че с 50 с'тинки надолу е яката оферта. И е-хелт вземах за по 3 лв бройката и всякакви други известни или по-неизвестни марки. Но днес при положение, че има толкова евтини варианти да си направиш течност с гарантиран произход и по твой вкус не виждам смисъл от подобни експерименти. Или вземаш база и аромати (и 10мл ти идват под 2лв) или ако не ти се занимава с "готвене" даваш 8 кинта и си вземаш готова течност с доказан произход.

#6 pufpaf

pufpaf

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 7.03.13 г. в 15:15

"Нови марки" дал Бог. Едно време и аз търсех евтини варианти като си мислех, че с 50 с'тинки надолу е яката оферта. И е-хелт вземах за по 3 лв бройката и всякакви други известни или по-неизвестни марки. Но днес при положение, че има толкова евтини варианти да си направиш течност с гарантиран произход и по твой вкус не виждам смисъл от подобни експерименти. Или вземаш база и аромати (и 10мл ти идват под 2лв) или ако не ти се занимава с "готвене" даваш 8 кинта и си вземаш готова течност с доказан произход.

Сега видях че пише производено от Инавера.
Като минавах през магазина , попитах дали имат сертификат и ми беше показан такъв

Edited by pufpaf, На 7.03.13 г. в 15:16.


#7 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.03.13 г. в 17:14

Сега видях че пише производено от Инавера.
Като минавах през магазина , попитах дали имат сертификат и ми беше показан такъв

Няма как да е произведено от Инавера! Инавера нямат такава течност. 100% е поредния гаражен бъркоч, ползващ ароматите на Инавера. Като му слушам името, най-вероятно е бъркоч от новия аромат Cuba Cigar на Инавера, леко побългарено... :) То и цената му като видиш - няма как да е оригинално...

#8 pufpaf

pufpaf

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 7.03.13 г. в 19:50


Сега видях че пише производено от Инавера.
Като минавах през магазина , попитах дали имат сертификат и ми беше показан такъв

Няма как да е произведено от Инавера! Инавера нямат такава течност. 100% е поредния гаражен бъркоч, ползващ ароматите на Инавера. Като му слушам името, най-вероятно е бъркоч от новия аромат Cuba Cigar на Инавера, леко побългарено... :) То и цената му като видиш - няма как да е оригинално...

Aко е преразфасована тук, а е по евтина от готовите течности на Инавера поне за мен не е проблем.Течността определено ми хареса

#9 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.03.13 г. в 22:01

Не е прерасфасована тук, а е правена тук - с база и аромат. Нещо, което ти сам можеш да си направиш с въпросния аромат, който съм споменал и базов разтвор, като в същото време, хем ще знааеш, че вътре няма боклуци в следствие на смесване в неизвестна обстановка, хем ще ти излезе в пъти по-евтино... ;)