Jump to content


batko32's Content

There have been 26 items by batko32 (Search limited from 21.04.2023)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#22301 Малко помощ за една част.

Posted by batko32 on На 21.01.14 г. в 22:10 in Общи приказки

Основа се нарича. Предполагам , че е възможно и да има като резервна част но много се съмнявам.




#22123 Наводнена Lava

Posted by batko32 on На 24.11.13 г. в 13:20 in Батерии, картомайзери и други

Ако имаш желание да се възстанови. Може да ми пишеш на лични. Ще я направим пак да работи. Да се надяваме , че по платката нищо не е загинало . Издръжливи са:) Бутон се сменя. Не чак толкоз лесно но пък не е и чак толкова трудно:)


...............

P.S  Не мога да разглобя лавата ,защото е залепена заради предишна травма.

Сам ли си правил ремонта?




#22099 Gripper

Posted by batko32 on На 15.11.13 г. в 20:40 in Далаверки

Благодаря за честитката но и ще те мъмря. Проблеми имал ли си с Гриперчето ?? Защото преходника се оказа почти залепен :ph34r: . Не е проблема  в това. В момента е 6+ . Когато имаме дерт с определен МОД "батериен или изпарител"  се обявява. Не да се налага чесане дет не ни сърби ;) . Не ми е първият Грипер за да се подведа :whistle2: Както и да е.

Темата е за ключ.  :lockd:




#22094 Продавам BY-ка XL обслужваем бакомайзер

Posted by batko32 on На 14.11.13 г. в 19:29 in Далаверки

Ей калпазан. Да попитам като ОФФ-топик. Заради новата придобивка ли се продава ? Или защото е по-добра от Божествения  :whistle2:

 И да вметна на колегите които са заинтересовани "на мен ми е къс шлифера" . Момци, това е ПЕРФЕКТЕН изпарител. Наливаш от където ти е кеф и когато и както ти е кеф. Лично за мен е номер 1.  Няма клапани "течащи и трябващи им сложни инструменти за наливане" няма наводнения. Е....набедиха я , че капе... ама и като си нливате ракия......пак пада по някоя капка на масата ;) 




#22088 Gripper

Posted by batko32 on На 13.11.13 г. в 20:08 in Далаверки

Колега направо дай да се разберем на ЛС. Ти още малко като подарък ще я предложиш :) . Направо съм изкушен. Давай телефон на лични и като идваш до Пловдив да ги взимам :)




#22087 Наводнена Lava

Posted by batko32 on На 13.11.13 г. в 20:05 in Батерии, картомайзери и други

 Без батерията като я понакиснеш със спирта и започни енергично да щракаш бутончетата. После още маалко спирт да се отмие евентуалните замърсявания и като изсъхне ....проба. Ще ти се наложи поне 2-3 пъти да правиш тази процедура. Разбира се аз и колегата Охлювче можем само да гадаем до колко са се зацапали бутоните и затова даваме такива идеи. :thumbup1:




#22080 Наводнена Lava

Posted by batko32 on На 10.11.13 г. в 23:25 in Батерии, картомайзери и други

 Н И К А К В А вода . После кой ще оправя корозирала електроника ?Махаш батерията и испарителя. Етилов спирт 90% е вариант. Другият е да отскокнеш до най-близкият тв-сервиз или кар-аудио сервиз и да помолиш някой от младежите да ти даде контактен спрей и да напръскаш бутоните. Преди време имаше "Контактол" сега се подвизава под друго име .Започваш да ги активираш и така хем ще се почистят от течността , хем ще им се прочистят "до колкото успеят сами" контактите  :thumbup1: . Като изсъхне добре  монтираш батерията и пафкаш. 

 

Според мен, ако ще я топиш, е по-добре във вода и после няколко дни съхнене. 

Колега, извинявам се но за 20+++ години се нагледах на подобни "поправки" . После се налага да се изхвърля електроника което не е добре.

С вода единствено ако е наплескано със сироп и/или кафе и  платката е открита за да може да се продължи процедурата със спирт и подсушаване с топъл въздух . Може да и се помогне и с четка за зъби с мек косъм и без натиск. СМД елементите имат склонност към отлепяне от спойките и последващо "изчезване"   :mad: 




#22034 Избор на МОД ?

Posted by batko32 on На 29.10.13 г. в 21:14 in Модификации и по-особени модели

85$ са 127лв. Имай предвид, че тук 100% ще ти хакнат ДДС, защото идва с DHL - 152лв.Разни допълниелни такси, губене на време и т.н. - 160-170лв. За 20лв отгоре го има в БГ и с гаранция. На цената, на която ти го предлагат, според мен не си струва риска. Искай им по-ниска цена.

Колега нека да не спекулираме с ДДС-то. Дали ще има или ще няма....не е кой знае какво. Но съм сигурен , че няма да има в 99%   :) Нека да не се залъгваме като депутати и да се плашим с ДДС.   ;)
 
ЕДИТ:

Нещо ми се види липсваща темата с извадката от "Агенция митници" ;)

ЕДИТ2

ама аз да припомня

 

Съгласно разпорeдбите на членове от 25 до 27 включително от Регламент (ЕО) № 1186/2009 на Съвета от 16 ноември 2009 г. за установяване системата на Общността за митнически освобождавания (кодифицирана версия) и чл. 58, ал. 1, т. 12, буква ”б” от Закона за данък върху добавената стойност (ЗДДС) не се дължат вносни сборове и данък върху добавената стойност (ДДС) за стоки, съдържащи се в пратки, изпратени от физическо лице, установено в трета страна до друго физическо лице, живеещо на митническата територия на Общността, ако стойността на пратката е до общата левова равностойност на 45 евро, включително и стойността на количествено лимитираните стоки, посочени в чл. 27 (тютюневи продукти, алкохолни напитки, парфюми или тоалетни води), при условие получателят да не е заплащал за тях.

 




#22026 Избор на МОД ?

Posted by batko32 on На 28.10.13 г. в 23:13 in Модификации и по-особени модели

Като се замисля като че ли ще е Zmax заради телескопичната функция. SID-а идва на същите пари като му вземеш и допълнителната капачка за по-малките 18350 батерии, но се чудиш къде да я носиш и нея....

 

ОК това го решихме. Имали разлика обаче между V3 и V5 на Zmax ?

 

http://www.alibaba.c...le_sigelei.html

 

тази кака ми каза цена 85$ с доставка DHL Express до у нас. Комплекта е с V5, зарядно и 2 батерии+ някакъв

карт който не знам какъв е ... та до колко мога да се доверя на alibaba.com ? Плащането е през paypall...

Разликата е функцията "Зареждане на телефон" При версия 5 го има а при трета няма. Всичко друго е еднакво до последният детайл. От комплекта карта ако е Т2 ползваш ако е от рода на ЦЕ4 можеш да изхвърлиш директно в кофата или поне го ползвай 3 дена "толкова средно изкарват" и пак в кофата :) До колко да се довериш на "разбойниците" ?? Ами всички дето ги плюят забравят , че основно от тях се поръчваше до скоро. Просто в БГ нямаше доста продукти. Така , че ако ти се вижда изгодно. направо си взимай. 85$ за МОД с две батерии и зарядно си е оферта от всякъде. Да не говорим , че изборът ти е чудесен :)

ЕДИТ:

Сега видях , че изпарителя е Виви "не мога да преценя само какво точно " . Взимай смело и пафкай безаварийно :)

Едит 2

Направи си сметка

Зарядно едноканално поне 6 долара

Изпарител Виви около 13 долара

Батерия 18350 средна хубост 6 долара

Батерия 18650 средна хубост е 8 долара

 и колко остава за МОД-а ??? около 50 долара  или ще рече около 80 лева;)




#21814 Mini Vivi Nova - Vision

Posted by batko32 on На 21.09.13 г. в 16:21 in Батерии, картомайзери и други

...и се намираш в кой край на китната ни Родина ???? Нямаме кристална топка. А е по-лесно ако има колега край теб.




#21800 Търся да купя поне 10 броя DCT Smoke

Posted by batko32 on На 12.09.13 г. в 21:37 in Далаверки

Смени тубата и пръстените и няма да текат  :)




#21713 Продавам Joyetech eCab

Posted by batko32 on На 24.08.13 г. в 21:01 in Далаверки

Абе нали стана модьерно да се казва от де гледаме/пишем по форумите

 

Изпратено от кораба на Блейк "Освободител" в частност от ОРАК




#20493 Китайска ел. цигара

Posted by batko32 on На 31.03.13 г. в 15:11 in Батерии, картомайзери и други

Най-добре си купи маратонки ABIBAS,ADIBAS,ADIBAS....и т.н . После се регистрирай коректно на сайта на ADIDAS и им обясни как си си взел ментета ама бързо се скъсали. Може и да попиташ техният съпорт дали продуктите им са също буклуци "а ти си знаел , че си взимаш ментета" като тези които си купил от Женският пазар или Илиянци.

Схващаш на къде бия нали ?



#20151 Продавам 1300mAh Електронна цигара eGo-T / еГо-Т

Posted by batko32 on На 15.03.13 г. в 19:55 in Далаверки

Аз само искам да знам от къде е закупена таз комбинация? За да знам има ли или не Гаранция :)
Като купувам нещо искам да взето е от ЧИТАВ МАГАЗИН.



#20059 Най-добрата масова електронна цигара в момента

Posted by batko32 on На 11.03.13 г. в 20:59 in Обща информация

Най-добрата марка са Inovation ,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!

Ооооо колега как само толкова? Аз моята електронна цигара я заредих преди 8 месеца.650 милиампера и още не е сдала багажа. Може да ми е бъгаво зарядното. Вече толкова време я имам и още има 3,9 волта в нея.
Дали да започна да изпарявам с нея , че така и така и пада волтажа от саморазряд.
Може ли да ме посъветвате как да я ползвам ?
Благодаря предварително.



#19897 Нова марка течности на пазара

Posted by batko32 on На 6.03.13 г. в 22:24 in Всичко за никотиновите течности

Вчера продавачката в кварталния магазин ми предложи някакви течности които им ги заредили скоро. Марката е NoxVape.
Взех си аромат Cuba spirit , просто уникално. Пушил съм вече почти всичко което се предлага на нашия пазар , но това наистина ме изкефи. А и като цена е добре 10мл/12мг 6 лв.
Моля ако някой е опитвал други вкусове да каже как са

Колега я сподели за тоз квартален магазин. Кой квартал и къде..... да го погледна.



#19880 Zmax-a от Sigelei

Posted by batko32 on На 6.03.13 г. в 17:51 in Модификации

Точно телескопчета са - най-рано към края на месеца.Много обичат да обявяват за продажба неща които още са по струговете ;).

Е значи ще се чуем преди края на месеца със сигурност :friends:



#19861 Zmax-a от Sigelei

Posted by batko32 on На 6.03.13 г. в 00:13 in Модификации

Бреееейййй то работата на Телескоп З-макс върви като гледам картинката :smoking-8570:



#19246 Предложение за "чат"

Posted by batko32 on На 15.02.13 г. в 21:04 in За форума

Май позамря mirc-ата.... Вижте този вариант. Не е лош и може да се ползва камера :)
TinyChat

:Koshechka_08:

Колега , ако ще и златна да е идеята.....пак ще сме 4 човека :) . Отдавна отмря времето на чат каналите :) :smiley_emoticons_joint:



#18910 Продавам X6 и Vivi Nova 3.5ml

Posted by batko32 on На 7.02.13 г. в 23:36 in Далаверки

Роска,
прескачаш ме кат' Л. Живкова в груповия секс :(

Пуууу. Тъкмо мислех да обадя на колегата да ги оставя при теб пък сетне ние ше се оправяме ама на.....блял съм.