Jump to content


Photo
- - - - -

За или против промиването на атомайзерите


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.05.11 г. в 15:27

Абе загори ли... миналата седмица почти си опекох ъ-ъ-ъ джоба с един 306 изпарител (без вата), който работи в джоба ми 10 минути... ми няма отърване от гадния вкус после.

#22 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 26.01.12 г. в 12:57

Лично съм ЗА. И е-цигарите искат поддръжка ...

#23 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 11.02.12 г. в 12:45

това с колата надали е удачно,заради захарта вътре но промивка със спирт надали ще навреди.Кола се използва за развиване на запекли болтове и гайки по автомобили и други


chelsea f.c.


#24 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 24.07.12 г. в 23:41

Събота -> 5 минути -> изпарителя като нов. Че е пипкава работа пипкава е ама пък кутийка цигари не ни е по джоба и дроба вече :)

П.С. Винаги съм ви се чудил как може да хабите водката :cursing:

#25 Gothika_47

Gothika_47

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 23.08.12 г. в 13:58

Имам e-health ciggarete (не ме убивайте за избора ми намям средстав за нищо по-добро в този момент) и след като първата кутия филтри свършиха усещам един доста неприятен вкуст. Дали не трябва да я почистя и аз със спирт? Как точно става? Просто я потапям за определено време в спирт ли?

#26 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 23.08.12 г. в 15:10

Просто я потапям за определено време в спирт ли?


Без батерията !!!... и продухваш от двете страни.
...но като гледам, че тук комплекта е 8лв. не е ли по-добре нова ?...

#27 OXYGEN

OXYGEN

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 23.08.12 г. в 15:51

Аз продължавам да недоумявам как може толкова хора да излизат тоя номер нямам пари за добра ел. цигара...
Значи имат за по кутия на ден 5-6лв. доакто ги пушат, а сега нямат на куп за цигарите за 10-ина дни?
Толкова много хора в България ли си получават заработените пари ден? :unknw:

#28 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 23.08.12 г. в 15:55


Аз продължавам да недоумявам как може толкова хора да излизат тоя номер нямам пари за добра ел. цигара...
Значи имат за по кутия на ден 5-6лв. доакто ги пушат, а сега нямат на куп за цигарите за 10-ина дни?
Толкова много хора в България ли си получават заработените пари ден? :unknw:


Е представи си че работиш за 500лв месечно и плащаш квартира,храна и цигари(нормални) как да изкараш за началната инвистиция от раз
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#29 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 23.08.12 г. в 16:02

Така е, всеки си знае финансиите.
Едно е да даваш по 5лв всеки ден, друго е да речеш и да извадиш 150лв на куп за стартов комплект примерно. Че понякога и по-малка сума, в неподходящо време извадена, може да разклати семейния бюджет. Не всеки момент е добър за инвестиции пък били те и със сигурна възвръщаемост.
Нека да бъдем по-толерантни :)
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#30 Gothika_47

Gothika_47

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 23.08.12 г. в 17:12

@Боби 61 много ясно, че без батерията. Знам, че е 8 кинта ама за какво да давам 8 кинта като имам спирт у нас. Пък и какво да правя всичките чаркове, които ще събера? Аз съм от хората, които си ползват нещата докато не се скапят тотално.

@OXYGEN Никъде не съм споменал, че пуша нормални цигари.

@mugiwara По-малко е от 500 лева и квартирата и тока ядът горе долу една трета. :)

#31 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 23.08.12 г. в 17:22

Ама парите за цигари за 10 дни са ти около 40лв, нали? Дали ще ги дадеш наведнъж или на 10 пъти, какво е значението? Едва ли си получаваш заплатата на 30 части... Да си вземеш една цигара с течност ти е около 50лв, като с тия пари пушиш около 10 дни.

#32 Швабата

Швабата

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 14.11.12 г. в 23:48

Абе промивка,промивка но до време не мисля че на месец 7-8лв. за нов са проблем.Миене,търкане,сушене,продухване от там залъгване,ама дали ще тръгне или не?Разбира се,че начинанието оправдава целта,но не винаги с нужния успех!