Jump to content


Photo
- - - - -

Течност FA Cowboy blend


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 14.10.12 г. в 23:34

Като нов в занаята миналата седмица си закупих голяма разфасовка от въпросната течност и се оказа, че изобщо не е по моя вкус. Та сега си търси нов притежател въпросната течност - Cowboy Blend на FA 50мл, 18мг. Употребил съм не повече от 5-6мл, закупена е от тук миналата седмица, годна до ноември 2013. Цена 17лв. Може също и замяна за друга течност или аромати. Намирам се в София. Ако някой има интерес 0886 996 447 или ЛС.

Edited by Fireinthesky, На 14.10.12 г. в 23:34.


#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 15:59

Колега,ако никой не го ще,вземи един Maxx Blend Fa и ги смеси.Става поносимо за изпаряване! Пробвай първоначално с малко шишенце,може пък да ти хареса ! :drinks:

Edited by PepiSuni, На 23.10.12 г. в 17:32.


chelsea f.c.


#3 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.10.12 г. в 20:53

Аз го имам като аромат (Каубой бленд) ама още не съм го тествал.... нямам идея що за течност е :)
Аз бих посъветвал проба на 5-10мл с малко Forest Fruit или Mad Fruit на FA за оправяне на вкуса. Или Кафе, Бадем, Кокос...все може да стане нещо ;) Въпрос на вкус :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#4 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 21:12

Аз го имам като аромат (Каубой бленд) ама още не съм го тествал.... нямам идея що за течност е :)
Аз бих посъветвал проба на 5-10мл с малко Forest Fruit или Mad Fruit на FA за оправяне на вкуса. Или Кафе, Бадем, Кокос...все може да стане нещо ;) Въпрос на вкус :smiley_emoticons_joint:

Ми Topper,

VPG 10мл. база + 2% от този аромат,чаках три седмици и ...! Някак странен аромат–не ми хареса,смесих го с МаксБленд и сега дори ми е приятна комбинацията !



chelsea f.c.


#5 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 23.10.12 г. в 21:48

Cowboy blend на мен пък ми хареса ;) Има малко странен вкус, като на шейд - ни риба ни рак. Бие ми на тиква и по цвят и по вкус ;) Става за разнообразие, вероятно могат да се правят различни комбинации с тютюневи и нетакива аромати...

#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:46

Като кажеш "мяза ми на шейд" и ме засърбяват пръстите :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:59

PepiSuni,
благодаря за съвета - явно така ще стане щото никой не е проявил интерес досега. И без това още като начинаещ е-пушач не съм пробвал много течности така че ще опитвам разни смеси. Дали може да се смесва с други марки?
Имам шейд - според мен нищо общо няма с него - шейд ми бие на нещо цитрусово, нещо като портокал, а Cowboy Blend е като много силен и тежък тютюн - на мен ми е твърде горчив.
До тук от всички, които опитах най ми допада парламент на Dekang.

Edited by Fireinthesky, На 23.10.12 г. в 23:05.


#8 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 23:03

Ми пробвай но направи както каза Topper,малко количество.


chelsea f.c.


#9 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 23.10.12 г. в 23:15

Току що го смесих с Virginia Dekang - определено не става - по скоро нещо много сладко му трябва.

#10 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 24.10.12 г. в 00:58

Споделям мнението, че не бива да сме категорични (веднъж завинаги) към течностите (било то готови или приготвени). Това, което сега не ни харесва - след време може да стане фаворит (както и обратното).

Fireinthesky,
Благодарение на този форум научих за умора и памет на вкуса. Не се знае след време какво ще е отношението Ви. А може и на по-сериозно оборудване да преминете (тогава вкусът може да няма нищо общо със сегашния).


Здраве и късмет!

Edited by puf-paf, На 24.10.12 г. в 00:58.


#11 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 24.10.12 г. в 08:39

Пуф-паф ме изпреварил ;)
Така е, не е точно умора, но свикване на вкусовите рецептрои с дразнителите. Моят фаворит Шейд от време на време така ми "омръзва" че не мога да го усетя. За това моят съвет е, освен споменатото от Пуф-паф, да ползвате 2 основни вкуса. Колкото са по-различни, напр. плодов и тютюнев, хранително-вкусов и тютен, сладък и остър и т.н., толкова по ярко и продължително ще продължите да ги усещате.
А смесването е цяла вселена и то строго индивидуална. Лично за мен, смесване с готови течности никога не е довело до добър резултат. Виж за аромати, тютюнев/тежък с плодово-хранителен в много малки количества, се получават големи попадения.

ПП:Като ми омръзне Шейд - Шейд+1% Кафе, Кубан сюрпим + 1% Бадем, Олд Хавана+1% Шампанско ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#12 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 24.10.12 г. в 11:16

Аз пък през седмицата карам на Шейд, в неделя правя ударно Шокоминт (имам отделен карт само за него, че няма отмирисване иначе) и в понеделник пак на Шейд (или Шейд + Айриш крийм).

#13 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 30.10.12 г. в 01:17

Шейд определено не е моя вкус - много ми е цитрусово. Реших проблема с Парламент на Деканг смесено 1:1. Става също и чисто с 5-6 капки череша - много трудно се маха обаче после вкуса на черешата. Определено има за вкуса много голямо значение дали си изпаравял последните 2-3 часа или си почивал - забелязвам че вкуса се загубва за 2-3часа постоянно изпаряване. Възможно ли е да е от хардуера това - смоктек редукс с еГо 650ma батерия? Правил съм драй бърн веднъж досега на около 60мл - не съм сигурен че имаше нужда.

#14 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 30.10.12 г. в 08:42

Още едно ценно определение за Шейд - цитрус :)
Нищо лично, просто вече съм чул от захарен памук, през баница, та до цитрус ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA