Jump to content


Photo
- - - - -

Има ли желаещи за съвместна поръчка ?


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 28.07.10 г. в 21:26

Надявам се, дано всичко е наред :smiley_emoticons_joint:

#22 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 29.07.10 г. в 06:33

...а относно за usb-то е така защото доколкото разбрах с usb се зареждат ръчните батарий а с AC-то автоматичните...


Нещо се разминаваме в понятията, колега... под USB-адаптерче обикновено се разбира USB зарядно за компютър - например това:

Posted Image

а под AC адаптер (Alternate Curent = променлив ток) се разбира изправителчето, което преобразува тока от мрежата (около 220-те волта променлив) в около 5 волта прав такъв и накрая предава този ток чрез USB куплунг на горното нещенце. В него пък се намира цялата електроника, която следи и управлява заряда на Li-Ion батерията, което (повярвайте) е доста сериозна задачка... (м/у другото - всички мои USB зарядни са произведени от Belkin - така поне пише на платчицата...)

Posted Image

Това, което исках да кажа е, че в комплекта 801 от HG не влиза това токоизправителче, а само USB зарядното, следователно - допълнителен разход за теб...
Дали батерията е ръчна или автоматична - няма никакво значение, то затова и хората продават комплекти - в тях има всично необходимо и съобразено за пълноценна експлоатация и поддържане на продукта.


p.s.

...доставката не е 6$ вече е 14$ ако не се лъжа и си идва пак същото и ако заредят бих си взел на тази цена която я дават тук...


Не знам какво си гледал и откъде стигна до тези 14 долара, но ето - специално заради теб, седнах и направих една заявка от HG, за твоя модел цигара (няма черни такива, черни са само аналозите от Joye - 302):

Posted Image


Posted Image

(Не гледай, че пише за цена 25$ на комплект, в HG аз ползвам отстъпка, дружки са ми).

Таксуването на регистрирана (поименна, препоръчана) въздушна поща почва с 3$ за първите 100 грама.. Грам повече = 4 долара... та за 230 грама, колкото е обявеното тегло на DSE801 - станаха 5 долара. Сложи и един долар опаковка в мехурчести найлони и велпапе - те ти на 6 долара...

Но всичко това вече няма значение, ти си избрал и то правилно да купиш цигарка от нашия магазин :)

Със здраве да си я получиш и ползваш, и не забравяй - това е само началото... И други ще има :smiley_emoticons_joint:


Edited by plambi, На 29.07.10 г. в 09:06.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#23 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 29.07.10 г. в 11:41

Мерси колега за пояснението моя грешка относно зарядните, аз когато напоръчвах неща от HG е поне се опитвах де теглото беше потчти 1 кг но както и да е ,а относно за AC-то не ми е нужно толково и без това предпочитам това за компа но пък никога няма да е излишно не се знае на човек какво и къде може да му потрябва. И относно черния модел аз като им писах казаха че няма проблем да ми го сменят.

#24 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 2.08.10 г. в 20:39

Следващия път като видя SALE и директно копчето горе в дясно за затваряне на сайта. .. много се омотаха този път, 5 дена не могат да ми дадат информация изпратена ли е не е ли поръчката ми , при положение , че каквото съм поръчвала от тях до сега на третия ден от плащането е било при мен ....

Edited by adel, На 2.08.10 г. в 20:48.


#25 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 2.08.10 г. в 20:53

Като нищо са взели някой българин на работа в пласмента, от това ще да е...:aggressive:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#26 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 2.08.10 г. в 21:01

Сайтът им се претовари и крашна Posted Image общо взето оправдания и обяснения до тук.. какво ли ще е още цял месец ?!....иначе са си същите, но понеже до сега не ми се беше налагало да търся обратна връзка с тях и не бях забелязала, че всъщност им куца обслужването на клиентите...

Edited by adel, На 3.08.10 г. в 12:26.


#27 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 3.08.10 г. в 11:55

Ако бях видял темата малко по-раничко щях да изтествам Торнадо-то. Като видях, че има и батерия 1000мач и ми се дорева :) !

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#28 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 3.08.10 г. в 17:29

Ако бях видял темата малко по-раничко щях да изтествам Торнадо-то. Като видях, че има и батерия 1000мач и ми се дорева Posted Image !

Поздрави!


Колко му е Posted Image

Плаща се Шипинг 17 паунда (40 лв) , за сметка на това се получава:
- по-бавна доставка отколкото и от Китай
- без тракинг номер защото имали проблеми със сайта си ....
- писма завършващи с " Kind regards and thank you for your patience! "

Edited by adel, На 4.08.10 г. в 00:28.


#29 Odin

Odin

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 3.08.10 г. в 18:03

Чакането не ме плаши особено, зареден съм с 901/801 и сокчета. Просто ми е интересно дали Торнадо/Его са готини играчки и ще ми харесат ли, но за едната проба не ми се дават 100+лв.

Поздрави!

DSE901 | DSE801


#30 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 3.08.10 г. в 21:21

Tornado/eGo e чудесно изделие. Огледайте темата за eGo и си преценете сами. Лично аз, никога няма да се върна на нищо под eGo, както и след години ползване на смартфон, не бих се върнал на някоя прехвалена, лъскава Нокиа...

А и цената от Китайския Но.1 падна така или иначе, струва си опита ;)

Keep on vaping, folks :smiley_emoticons_joint:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#31 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 3.08.10 г. в 23:32

YouTube - Tornado vs. Janty Ego

[url="http://www.youtube.com/watch?v=8NjJ0oMvnx0"]http://www.youtube.c...h?v=8NjJ0oMvnx0[/url]

Edited by adel, На 3.08.10 г. в 23:50.


#32 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 9.08.10 г. в 17:26

Появи се поръчката, след 10 дни Posted Image .. Един господ знае къде беше толкова време ...

На кутийките пише: Made in China under authority of Pillbox38(UK) Ltd. ..Posted Image

Edited by adel, На 10.08.10 г. в 12:41.


#33 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 25.08.10 г. в 22:57

Знаех си че нещо става с TECC .. толкова време се чудих какво, а то ето какво било ...
"TECC Will Cease Trading after the Sale." (източник e-mail newsletter )

Edited by adel, На 26.08.10 г. в 07:41.


#34 majonkata

majonkata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 26.08.10 г. в 09:30

хванахме последния влак :sSig_goodjob2:
само дано не се окаже, че ги затварят поради измрели клиенти. :)

#35 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 26.08.10 г. в 11:12

Живи са им те клиентите, нищо им няма... Ето приложен текстът на писмото (което получих и аз...) - явно всички клиенти са получили подобно:

Dear Plamen

It is with regret that I am writing this newsletter; I know there has been speculation on why TECC was selling its goods at a discount of 50%.

It has nothing to do with any potential regulatory decisions or about trying to put other E.cig vendors out of business.

As many of you know I own and manage three other businesses “Pillbox38 UK LTD, Pillbox38 USA LTD and Totally Wicked E.liquid USA INC”.

TECCs day to day UK management was conducted until 5 weeks ago by a Director who had been with me since the company’s inception. The person concerned notified me by email on my return from a business trip to the USA in July that she had resigned, and no longered wanted anything to do with running the business.

After a month’s reflection on what myself and my business should do, I have taken the decision today to sell of TECCs inventory and close the business down. It has been a difficult decision but one I feel is right, all of our customers will be able to purchase all their regular products from Totally Wicked and we will off course manage the liquidation in a professional manner.

All Staff will be found employment in Pillbox38 UK LTD and all of our customers will still be able to purchase their regular goods from the same business.

I will have more details as we progress, but for now I want to thank everyone who has ever supported TECC, or any of my other businesses.

Jason Cropper

Managing Director

The Electronic Cigarette Company (UK) Ltd



Съжалявам, че го поствам в оригинал, но точно сега не ми е до превод...
От текста се вижда, че собственикът ще продължи да оперира вече само от едната си фирма, позната нам като Totally Wicked, така че - да не го мислим :smoking-8570:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#36 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 26.08.10 г. в 11:20

Точно, ето го същото обяснение и във форума им на TW - http://forum.totally...hp?topic=8777.0

Между другото горния линк е Customer Support Theat
..и все пак нямаше да е лошо ако го бяха написали в началото на разпродажбата , а не чак сега...







Edited by adel, На 26.08.10 г. в 13:33.