Jump to content


Photo
- - - - -

Купувам Gripper VV > SMOK


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 12:56

Купувам МОД Gripper VV > SMOK на РАЗУМНА цена. Моля да не давате линкове към БГ сайтове където не познават парите!

Attached Files


Edited by elvisd68, На 25.01.13 г. в 19:41.

Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 16:26

http://www.ecigwizar...-mod-18650.html

Но иначе ме кефиш де - Грипер от Англия за 114лв без доставката, вместо от Гигата за 95 (безплатна доставка) но ти си знаеш ;)

Edited by Topper, На 25.01.13 г. в 16:29.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 17:30

Най-евтино го намирам в щатите - 40$ +20$ доставка +20% мито = 108лв в най-добрия случай. И това е без гаранция.

#4 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 25.01.13 г. в 17:36

И какво според теб е "РАЗУМНА" цена... 20 лв, 25...?

След като нашенските търговци ти се струват скъпчии, вземи си го директно от страната производител.

#5 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:43

Дразнещо си е като гледаш цени от $40 в щатите и 40 евро в Ирландия , но такъв ни пазара за модове и всеки си решава цена ли ще гони или гаранция и обслужване

#6 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:47

Хора който няма какво да правят да не ме натоварват! Разумна цена е: 22$ + доставка. Това с митата не го "ям" , аз не искам промишлени количества а ЕДНА БРОЙКА. Не искам да убиждам привържениците на "ГИГАТА" но от тях небих купил нищо! Погледнете им цените вие или не си знаете парите или сте луди!!! Това е най скъпо продаващата фирма! Погледнете им цените не само на ел. цигарите но и на другите неща. Алкохола е по скъп от магазините , за пуретите да не говорим!
Да не говорим че 40$ за един Американец са 2% от заплатата му,а тук 96лв. са 1/4 от заплатите ни. Докато има кой да храни скъпо продаващи фирми с инвестиций няма да се оправим!!!

Поздрави на всички.

Edited by elvisd68, На 25.01.13 г. в 18:53.

Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#7 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:51

Разумна цена е: 22$ + доставка.

Ако се появи подобна оферта пишете и мен :) Да поделим доставката

#8 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:57


Разумна цена е: 22$ + доставка.

Ако се появи подобна оферта пишете и мен :) Да поделим доставката

Събираме се 20 желаещи и поръчваме от "алибаба". За 20бр. ще има мито но пак ще е неповече от 30$ с доставка и ДДС.

Edited by elvisd68, На 25.01.13 г. в 18:57.

Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#9 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.01.13 г. в 18:57

Хора който няма какво да правят да не ме натоварват! Разумна цена е: 22$ + доставка. Това с митата не го "ям" , аз не искам промишлени количества а ЕДНА БРОЙКА. Не искам да убиждам привържениците на "ГИГАТА" но от тях небих купил нищо! Погледнете им цените вие или не си знаете парите или сте луди!!! Това е най скъпо продаващата фирма! Погледнете им цените не само на ел. цигарите но и на другите неща. Алкохола е по скъп от магазините , за пуретите да не говорим!
Да не говорим че 40$ за един Американец са 2% от заплатата му,а тук 96лв. са 1/4 от заплатите ни. Докато има кой да храни скъпо продаващи фирми с инвестиций няма да се оправим!!!

Поздрави на всички.


И сега какво? Просто се отби в форумът да ни обясниш колко сме тъпи ли? Ми кат не ти изнася пазарувай от там където е 22$.

#10 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:09


Хора който няма какво да правят да не ме натоварват! Разумна цена е: 22$ + доставка. Това с митата не го "ям" , аз не искам промишлени количества а ЕДНА БРОЙКА. Не искам да убиждам привържениците на "ГИГАТА" но от тях небих купил нищо! Погледнете им цените вие или не си знаете парите или сте луди!!! Това е най скъпо продаващата фирма! Погледнете им цените не само на ел. цигарите но и на другите неща. Алкохола е по скъп от магазините , за пуретите да не говорим!
Да не говорим че 40$ за един Американец са 2% от заплатата му,а тук 96лв. са 1/4 от заплатите ни. Докато има кой да храни скъпо продаващи фирми с инвестиций няма да се оправим!!!

Поздрави на всички.


И сега какво? Просто се отби в форумът да ни обясниш колко сме тъпи ли? Ми кат не ти изнася пазарувай от там където е 22$.


Не искам да обиждам никой просто казвам че ние сме виновни цените да са такива! Спонсорираме разни смешни фирми който ни продават на 2 и 3 цени!

Само за информация ще кажа че един приятел ми донесе от Гърция "eVic" на цена 70 евро , за сравнение тук е 179лв. Дали един среден българин печели колкото един среден Грък? Или гърците са глупави и продават на загуба :laugh:
Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#11 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:12

Ти си по-зле, то колкото си мислех...
Я отоври един каталог на Смок и виж цените - минимално количество за поръчка 100бр, цена - 30$. Успех да го намериш за под 40$ дори от Китай, а това, че не ядеш мита - няма проблеми, един път ще ти напраскат атка за недекларирана стока и ще си избият всички мита, които са ти спетистили...

А за еВиц - колега от форума го продава за 130лв, неразпечатан! И като ни говориш за Гърция - я виж, колко струва ВМакс там - 99 евро, добре ли е?

И не се притеснявай - ако се Убиждахме от всеки с култура като твоята, да сме се докарали до психиатрията...

Edited by Туранага, На 25.01.13 г. в 19:16.


#12 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:20

Ти си по-зле, то колкото си мислех...
Я отоври един каталог на Смок и виж цените - минимално количество за поръчка 100бр, цена - 30$. Успех да го намериш за под 40$ дори от Китай, а това, че не ядеш мита - няма проблеми, един път ще ти напраскат атка за недекларирана стока и ще си избият всички мита, които са ти спетистили...

А за еВиц - колега от форума го продава за 130лв, неразпечатан! И като ни говориш за Гърция - я виж, колко струва ВМакс там - 99 евро, добре ли е?

И не се притеснявай - ако се Убиждахме от всеки с култура като твоята, да сме се докарали до психиатрията...


Няма да спора с никои , парите са си ваши и щом имате дян да плащате двоини и троини цени проблема е на всеки индивдуално. Немисля повече да пиша по тази тема.
Лека вечер на всички и успешно спонсориране на знаини и незнаини фирми :smiley_emoticons_joint:
Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#13 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:22

Аз не бих се занимавал с такива...как да кажа, алибабаец.
Че защо трябва да ни ангажираш тук, тъпите и плащащи?
Ей бога ми, 3 години вече купуваме цигари от чужбина, добре че се появи ти, за да ни светнеш как се прецакваме!
Тук не е форума на Алибаба, ако не си разбрал ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#14 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:24

Разбира се, като говориш глупости на хора, които разбират, че им говориш глупости, по-добрия вариант е да подвиеш опашката и да се изнесеш...

#15 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 19:26


Ти си по-зле, то колкото си мислех...
Я отоври един каталог на Смок и виж цените - минимално количество за поръчка 100бр, цена - 30$. Успех да го намериш за под 40$ дори от Китай, а това, че не ядеш мита - няма проблеми, един път ще ти напраскат атка за недекларирана стока и ще си избият всички мита, които са ти спетистили...

А за еВиц - колега от форума го продава за 130лв, неразпечатан! И като ни говориш за Гърция - я виж, колко струва ВМакс там - 99 евро, добре ли е?

И не се притеснявай - ако се Убиждахме от всеки с култура като твоята, да сме се докарали до психиатрията...


Няма да спора с никои , парите са си ваши и щом имате дян да плащате двоини и троини цени проблема е на всеки индивдуално. Немисля повече да пиша по тази тема.
Лека вечер на всички и успешно спонсориране на знаини и незнаини фирми :smiley_emoticons_joint:

Хайде вземи си Грипер за 22$ и да сложиш тук едно копие от фактурата, ако обичаш :sSig_busted:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#16 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 25.01.13 г. в 20:27

Колега,идеята с пазаруването от вън е примамлива ! И аз така практикувах,но се получи "греда",близо 50 дни си чаках поръчката/последната . Апропо,взех Мод плюс батерии и до като дойде цената е в мой ущърб ! Гаранция нямам/ще разчитам на колеги,има външни белези/не се знае от какво,в общи линии не съм задоволен от този вид пазаруване ! Да има предимства/ценово,но и носи своите недостатъци/загуби за нас !


chelsea f.c.


#17 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 20:36

Нормално си е човек да реагира като поразрови из нета за цена на харесаната играчка
Сблъсква се горе-долу със следното - цена в Китай $Х , в щатите $1.5Х, в ЕС 1.5Х EUR, в България 2.5Х EUR
Как после да не поиска поне американска цена тук :)
Лично аз бих си купил Gripper VV за $50 с DOA гаранция и то защото ми е нужен и бокс мод .

#18 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 21:33

И каква ти е идеята за 4 кутии цигари да жертваш гаранция от минимум 6 месеца?

#19 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 21:40

И каква ти е идеята за 4 кутии цигари да жертваш гаранция от минимум 6 месеца?

По-коректен е въпросът - защо да плащам 10 кутии цигари повече от американеца за същата стока :)А за някои стоки това си е двойна цена :)
Ще потърпим все пак , ще почакаме , дано се нормализират и тукашните цени :)

Edited by Krasi_T, На 25.01.13 г. в 21:45.


#20 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:00

Аз дадох едни цени по-горе, които всеки може да провери - за под 500бр. (петстотин) цената, която Смоктек ще даде е 30$. Докато дойде стока от Китай до България, след пътя, таксите и курса на долара се оскъпява средно с около 2.3 пъти, т.е. цената ще стане около 65-69лв. Айде вие ми кажете, ако бяхте вносител, колко пари щяхте да го пуснете? Даже според мен, това е ниска цена. Не знам, как американците са го пуснали на 40$, но това според мен е нулата и идеята им е да ги изчистят.