Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Sailebao EGO-V V2 - ЗАПИСВАНЕ


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#21 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 6.01.13 г. в 01:53

В един варненски сайт снощи видях V1 за 55 лева, но ми се струват малко множко пък е и 650mAh. В V2 съм се влюбил направо, особено ако е на приемлива цена. След тестването от страна на cuban, ако всичко е наред с нея, бих искал и аз една бройка. Posted Image


V2 ще е на цената на V1 че и даже малко по ниска :) предварително не мога да кажа с колко.

Както казах има направена поръчка след 20-25 дни, който е изявил желание, ще може да я закупи със 6 месечна гаранция на територията на България. От сега не мога да кажа точната цена, на място зависи какви такси има и прочие но ще е между 45-50лв максимум всичко платено

#22 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 6.01.13 г. в 02:09


В един варненски сайт снощи видях V1 за 55 лева, но ми се струват малко множко пък е и 650mAh. В V2 съм се влюбил направо, особено ако е на приемлива цена. След тестването от страна на cuban, ако всичко е наред с нея, бих искал и аз една бройка. Posted Image


V2 ще е на цената на V1 че и даже малко по ниска :) предварително не мога да кажа с колко.

Както казах има направена поръчка след 20-25 дни, който е изявил желание, ще може да я закупи със 6 месечна гаранция на територията на България. От сега не мога да кажа точната цена, на място зависи какви такси има и прочие но ще е между 45-50лв максимум всичко платено



Да разбираме ли,че си поръчал повече бройки?

#23 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 6.01.13 г. в 13:20


В един варненски сайт снощи видях V1 за 55 лева, но ми се струват малко множко пък е и 650mAh. В V2 съм се влюбил направо, особено ако е на приемлива цена. След тестването от страна на cuban, ако всичко е наред с нея, бих искал и аз една бройка. Posted Image


V2 ще е на цената на V1 че и даже малко по ниска :) предварително не мога да кажа с колко.

Както казах има направена поръчка след 20-25 дни, който е изявил желание, ще може да я закупи със 6 месечна гаранция на територията на България. От сега не мога да кажа точната цена, на място зависи какви такси има и прочие но ще е между 45-50лв максимум всичко платено

Закупил си е с гаранция за България?
Как да го разбирам това ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#24 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 6.01.13 г. в 18:41



В един варненски сайт снощи видях V1 за 55 лева, но ми се струват малко множко пък е и 650mAh. В V2 съм се влюбил направо, особено ако е на приемлива цена. След тестването от страна на cuban, ако всичко е наред с нея, бих искал и аз една бройка. Posted Image


V2 ще е на цената на V1 че и даже малко по ниска :) предварително не мога да кажа с колко.

Както казах има направена поръчка след 20-25 дни, който е изявил желание, ще може да я закупи със 6 месечна гаранция на територията на България. От сега не мога да кажа точната цена, на място зависи какви такси има и прочие но ще е между 45-50лв максимум всичко платено

Закупил си е с гаранция за България?
Как да го разбирам това ?



Не аз закупих още когато пуснах темата същия ден за себе си.
После проверих в SLB и разговарях с няколко Китайчета, казаха ми защо искаш да поръчаш 1 или 10 бройки от нас при положение че ще ти излезне много скъпо с доставката и такси и ала бала при положение че в България имаме официални дистрибутори с който работим, и ако им се обадиш може да вземеш батерията с много по добри условия.

Дадоха ми координати телефони и прочие звъннах и разговарях няколко пъти в вносителя им.

Казах им че са ме препратили Китайците от SLB както си е дефакто да ми дадат хубава цена да си в езема директно от тук и за в бъдеще ако искам още бройки.

Така проста сметка

Когато вземах една на моя отговорност в Alibaba 15.80$ + 12$ Доставка с Air Mail + 1.1$ (Пайпъл разноски)

Тотал за 1 Бройка = 28.90$ смятам го по 1.5лв = 43лв като няма МИТО, ще чакам Месец изпратено е с обикновена поща и може и да не дойде, защото ми се е случвало не веднъж Гаранцията е към SLB Китай.

Когато разговарях с официалният дистрибутор ми обясня следното.

Че Батериите вече са поръчани, тоест те са направили ордер на много SLB продукти и пътуват за БГ. Относно цената се разбрахме така, когато пристигнат, ще калкулират точно на какви пари да ги пуснат като ме увери че цената няма да е повече от 45-50лв крайна
Отделно от това имат 6 Месеца гаранция към тях понеже са официален дистрибутор.

Уговорката ми е човека е когато са в наличност, ще ме уведомят и ще може който иска да си закупи комплект батерия, УСБ и прочие с 6 месеца гаранция. За 24 часа от тук.

Безмислено е да се взема от Китай за 43лв и да чакаш един месец без гаранция без нищо от колкото да дадеш 45-50лв да я закупиш от тук.

Максимум който ми дадоха като срок е че до 20 дена батериите ще са тук, това беше като разговаряхме тоест от днескашна дата 2 седмици. Излиза така че най вероятно преди аз да съм получил моята от Китай то вече тук ще са налични на същата цена и с гаранция.

Така че който иска такава батерия, ще си купи.

Относно батерията ми се струва доста читава и все пак SLB са фирма на пазара с качествени изделия и не мисля че Дистрибутор би давал 6-12 месеца гаранция ако продуктът е скапан.

Старата версия KGO като за ЕГО батерия дава добри резултати за в този ценови клас ако съпоставим с Spinner или други от сорта определено има само плюсове спрямо тях.


Ето един Клип на старата Версия с гадния бутон, Дисплей и 650mAh как се справя на празен ход.

Edited by cuban, На 6.01.13 г. в 19:01.


#25 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 6.01.13 г. в 20:07

Кажи кой е този дистрибутор за България де, каква е тази потайност?!

#26 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 6.01.13 г. в 21:42

Е те дистрибуторите са май точно тези варненци ,които продават пържата версия за 55 лв ше ги видим таз на колко ще я пуснат.Дано е за толкова колкото казваш ,че и аз се зарибих за такава батерия.

#27 KoLeTo

KoLeTo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted На 6.01.13 г. в 23:20

Ако са тези варненци, ме съмнява да е 40-50лв. цената. Защо тогава ще е такава цената на V1 ? Поне е добре, че ще има от къде да се купи в Б-я. Ще очаквам cuban да изкаже впечатленията си, след като му пристигне батерията.
новак ...

#28 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 6.01.13 г. в 23:45

Ако са тези варненци, ме съмнява да е 40-50лв. цената. Защо тогава ще е такава цената на V1 ? Поне е добре, че ще има от къде да се купи в Б-я. Ще очаквам cuban да изкаже впечатленията си, след като му пристигне батерията.


Да ТЕ СА и цената ще е като на V1 за първите желаещи, който искат да се сдобият нека напишат тук в темата кой иска да закупи 1 бройка с Гаранция 6 месеца и прочие. и срещу НИК-а си да остави Някакви Кордиинати E-mail? или на лично всеки един, който изяви желание да я закупи ще има възможност на цената на V1

Това е нещо като пре ордер и точно това разговарях с тях че искам по нормална цена и съответно ще закупим повече бройки.
Идеята ми е като се чуя с тях да кажа искам 10 бройки веднага като дойдат... и разбира се на хубавата цена!!! Защото официално в страницата няма да са на цената на V1

П.С аз не се водя никакъв в Магазина нито имам нещо общо просто контактувах с тях относно тази батерия и излиза така че цената ако си я закупиш от Китай е почти същата с тази на която може от тях аз разбира се казах че има доста желаешти и ме увериха че в Най лошият случай цената ще е като на v1. След като знам мога най малкото да се обадя и да кажа Окай искахме Батерията има 10 Човека, който искаме да я купим.. цената е такава! Ако не сработи НЕ ИСКАТ и кажат че цената не ги устройва и искат да я продават по скъпо без значение, от кой какво иска аз знам от къде съм я закупил и Може винаги да си направим КООП директно от Китай.

Кажи кой е този дистрибутор за България де, каква е тази потайност?!


Не е потайност просто не мисля че е коректно ПВ имат магазин аз да рекламирам или давам други линкове но така или инъче този продукт не се продава другаде а както казах аз Нито имам някаква далавера от цялата работа нито нещо общо с Магазина, така че на мен ми е все едно кой иска и кой не иска да я закупи просто споделих кое как и от къде.
И че е хубаво който иска да метне едно съобщение така предварително ще се знае след 2 седмици ЦЕНА за нас при положение че сме искали и я чакаме да дойде. На всеки търговец му е много по лесно ако има насъбрали се клиенти за даден продукт да го даде с малка печалба на веднъж от колкото да му прасне космическа цена и да чака една по една някой да купува. Това е и идеята.

Edited by cuban, На 7.01.13 г. в 00:04.


#29 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.01.13 г. в 00:03

Не е баш така. Няма коректен търговец, който да разграничава клиентите от чакащи и нечакащи. Накрая ще се получи, че ще даде ниска цена на един, после висока на друг и ще почнат мрънканиците.

#30 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 7.01.13 г. в 00:50

Не е баш така. Няма коректен търговец, който да разграничава клиентите от чакащи и нечакащи. Накрая ще се получи, че ще даде ниска цена на един, после висока на друг и ще почнат мрънканиците.


Ми точно това и аз правя Дадоха ми ЦЕНА и ми казаха за теб със сигурност ще е на цената на V1 само че аз не си направих пас и казах че има още хора който я искат и че по добре би било да ми дадат нормална цена за да може повече хора да си язакупят та в момента това и правя, ако гледах за себе си, щях да си закупя една бройка и нямаше нищо да споделя в темата.

ГОТОВО

Туко що момчетата ми потвърдиха за хората, който я искат аз казах примерно 10 бройки може и повече зависи колко ще се съберат в рамките на 2 Седмици ЦЕНАТА ще е 50 ЛВ твърдо

Всеки който иска да се впише тук!!! След това Цената в магазина ще е по различна.

1.KoLeTo - 1брой
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


П.С

Една проста калкулация че цената е идеална и е безмисленно да се прави КООП който сега се впише ще я вземе изгодно.

Най ниската цена в Алибаба за 1бр е 15.80 USD в моя случай с най евтината доставка 12 USD + 1.1 USD Paypal такси

Тотал за 1 Бройка = 28.90$ смятам го по 1.5лв = 43лв като няма МИТО, ще чакам Месец изпратено е с обикновена поща и може и да не дойде, защото ми се е случвало не веднъж Гаранцията е към SLB Китай.

При един Кооп за 10 Бройки примерно.

Цената ще падне на коло 15USD защото навсякъде искат MOQ 50 и 100 и нагоре.
Така че 10 се води SAMPLE :)

Груба сметка 10 x 15 USD = 150 USD
Със сигурност Китаеца ще иска някаква доставка от порядъка на 50 60 USD поне.

До тук 210 USD

За тая цена ще има МИТО и ДДС, като калкулираме 20% ДДСи 6% Мито

забравих точно как се смяташе...

Дали първо Мито и после върху цялата сума ДДС но примерно.

6% Мито на 210 USD = 12.60 USD

20% ДДС на 222,60 = 44.52 USD

Тотал = 267.12 USD за 10 Бройки и това е Оптимален Вариант за един КООП

267.12 USD x 1.5 = 400.68лв

Значи по 40,06 лева за Батерия, която ще чакаме около месец, няма никаква гаранция,, не вярвам някой да изпрати до Китай обратно :)

Та не е ли по добре вместо да се занимаваме с глупости да се вземе от дистрибутора за с гаранция и прочие?!

Ето за това мисля че цената от 50лв е Напълно реална и добра.

Edited by cuban, На 7.01.13 г. в 02:15.


#31 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.01.13 г. в 09:17

Чудя се този труд който си даваш (най-малкото да напишеш едни и същи неща 3 пъти) защо е?
Ми това е пазар - който представя нещо стойностно, на атрактивна цена, с подобаващо обслужване и отношение, ще си намери клиенти.
И като почнете с тази реклама...все едно сте глобявани поне 3 пъти от СЕМ.
Спокойно, кажете си името на търговеца, те ПВ или Гига или Е-Пушком ако се притесняваха от имена... едва ли щяха да се занимават с такава дейност.
Малко ми е смешно, че дори за Vmax/Zmax/Vamo не се е вдигало толкова шум и толкова призиви да купуваме "братя" :smiley_emoticons_joint:

ПП:М/у другото, Вамото излиза 58лв ;) Без да смятам сайта, който спомена Влад + купон за намаление, ама аз му нямам доверие на този сайт вече.

Edited by Topper, На 7.01.13 г. в 09:20.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#32 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 7.01.13 г. в 11:06

Чудя се този труд който си даваш (най-малкото да напишеш едни и същи неща 3 пъти) защо е?
Ми това е пазар - който представя нещо стойностно, на атрактивна цена, с подобаващо обслужване и отношение, ще си намери клиенти.
И като почнете с тази реклама...все едно сте глобявани поне 3 пъти от СЕМ.
Спокойно, кажете си името на търговеца, те ПВ или Гига или Е-Пушком ако се притесняваха от имена... едва ли щяха да се занимават с такава дейност.
Малко ми е смешно, че дори за Vmax/Zmax/Vamo не се е вдигало толкова шум и толкова призиви да купуваме "братя" :smiley_emoticons_joint:

ПП:М/у другото, Вамото излиза 58лв ;) Без да смятам сайта, който спомена Влад + купон за намаление, ама аз му нямам доверие на този сайт вече.


За пореден път се УБЕЖДАВАМ че не всеки е приятелски настроен (Тънки намеци...Ирония и какво ли още не).... В този Форум и пишман станах че се хванах.

Ако ме познаваше, щеше да разбереш що за човек съм. И защо го правя.

НЕ АЗ НЯМАМ НИКАКВА ДАЛАВЕРА от цялата работа, защото не сам хаиз или ме бърка дали и кой ще вземе.

Така или инъче съм закупил вече и още 2 МОДА Змаксове и прочие...

Повече няма да коментирам, и да се обяснявам.

Направи добро получи Лайно.

Който от където иска и намери за добре да си я купува!!!

Всеки, който се е записал/изявил желание ще получи батерията условията са ясно описани в 1ви пост.

Edited by cuban, На 7.01.13 г. в 11:29.


#33 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.01.13 г. в 11:48

Topper изобщо нямаше намерение да те засегне, не си го разбрал правилно. Просто казваше, че ти се чуди на ентусиазма и че няма смисъл да се притесняваш толкова да споменеш търговеца.

Между другото се хващам на бас, че тази цена ще бъде и нормланта продажна в сайта, след като получат стоката.

Edited by Туранага, На 7.01.13 г. в 11:48.


#34 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 7.01.13 г. в 11:59

Topper изобщо нямаше намерение да те засегне, не си го разбрал правилно. Просто казваше, че ти се чуди на ентусиазма и че няма смисъл да се притесняваш толкова да споменеш търговеца.

Между другото се хващам на бас, че тази цена ще бъде и нормланта продажна в сайта, след като получат стоката.


Не съм много сигурен, само времето ще покаже
Когато се свързах с тях и изявих желание да я взема ми казаха за теб цената ще бъде като на V1 тоест 55лв а в сайтът предполагам и малко повече.
Само че аз казах че реално нормалната цена би била 45-50 лв и не говоря само за себе си, защото реално аз вече съм си купил а по принцип за хората от тук, който искат та излиза така че V2 ще е под цената на V1 както съм написал и по горе. Не че ще струва милиони но предполагам поне едно 10 лв ще е нагоре цената в магазина.

Edited by cuban, На 7.01.13 г. в 12:01.


#35 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.01.13 г. в 13:20

Като не си ме разбрал, виж поста на Туранага.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#36 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 7.01.13 г. в 15:24

http://www.slbsmoking.com/product_view.php?id=266

Дистрибуторите на SLB за България ми потвърдиха че цената за нас, желаещите тук на EGO V V2 MEGA ще е 50лв закупена от тях с гаранция и прочие. Договорил съм 10 батерии да са на тази цена е ако са повече записали се надявам се да не е проблем, НО МЕ ПРЕДУПРЕДИХА ЧЕ БРОЙКИТЕ който ще пристигнат сега са ОГРАНИЧЕНИ, продуктът е НОВ, SLB са заляти от поръчки.. така че СЕГА Е МОМЕНТЪТ това е Цената.
В официалния магазин ще е друга!

Батериите вече са поръчани и пътуват, ще са налични максимум след 15-16 дена от днес 07.01.2013

Желаещите да се запишат да си оставят (Nicka) След като батериите са тук всеки един ще си я получи с наложен платеж чрез някоя куриерска фирма.

за сега записалите са:

1. KoLeTo = 1 брой
2. BranniKKK-1 брой
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



#37 NITRO

NITRO

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 7.01.13 г. в 16:29

Аз имам версия 1 ,силиконовия пръстен-бутон е много здрав и удобен,а в комлекта има и два резервни.Какво да кажа,добра батерия,с редукс изкарва две зареждания без проблем,на 3.7-4 волта. Капацитета и е малък кавото и да си говорим,но чувствителноста при промяна на волтажа е много добра. На облужваемия ми малък Генчо,на 3 ома и 5 волта е най-добре,но максимум 1.5 милилитра и пада батерията.Индикатора за оставащ заряд е точен,размерите са добри,като за батерия с променлив волтаж. МЕГА-та сигурно ще е около два пъти по-държелива и на цена колкото версия-1....добре е,няма какво да говорим. Варненци са свестни и коректни,от тях си я взех,ще видим как ще се държи занапред,ползвам я от около месец. Това мога да кажа като ползвател.Не е най-най-добре,но не е и много зле :.
С две думи:
Плюсове: Малък размер,променлив волтаж,пасс-тру,дисплей показващ текущия волтаж и оставащ заряд,резервни силиконови пръстен-бутони.
Минуси: Малък капацитет,особен порт за зареждане,не е като на джойтек-зарядното от старата ми Нокия да става :), но има преходник в комплекта. Бутона е малко мъничък,в тъмно не го уцелвам от веднъж. Друго не се сещам засега

Поздрави и честито на всички именници.

Edited by NITRO, На 7.01.13 г. в 16:37.

http://sincemylastci...EUR_3_dark.png" alt="" style="border:0"></a>

#38 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 7.01.13 г. в 17:50

Аз имам версия 1 ,силиконовия пръстен-бутон е много здрав и удобен,а в комлекта има и два резервни.Какво да кажа,добра батерия,с редукс изкарва две зареждания без проблем,на 3.7-4 волта. Капацитета и е малък кавото и да си говорим,но чувствителноста при промяна на волтажа е много добра. На облужваемия ми малък Генчо,на 3 ома и 5 волта е най-добре,но максимум 1.5 милилитра и пада батерията.Индикатора за оставащ заряд е точен,размерите са добри,като за батерия с променлив волтаж. МЕГА-та сигурно ще е около два пъти по-държелива и на цена колкото версия-1....добре е,няма какво да говорим. Варненци са свестни и коректни,от тях си я взех,ще видим как ще се държи занапред,ползвам я от около месец. Това мога да кажа като ползвател.Не е най-най-добре,но не е и много зле :.
С две думи:
Плюсове: Малък размер,променлив волтаж,пасс-тру,дисплей показващ текущия волтаж и оставащ заряд,резервни силиконови пръстен-бутони.
Минуси: Малък капацитет,особен порт за зареждане,не е като на джойтек-зарядното от старата ми Нокия да става :), но има преходник в комплекта. Бутона е малко мъничък,в тъмно не го уцелвам от веднъж. Друго не се сещам засега

Поздрави и честито на всички именници.


Да така е точно за това мисля чe V2 MEGA си зажлучава 1200mAh, по-добър Display, бутон и прочие.
Единствената прилика с старата V1 е усб то :) Всичко друго е променено към по добро.

Не знам тези Китайци ми се струват доста уверени в това което предлагат, и са написали в сайта и казаха ако не отговаря на описанието и не поддържа тези мощности и прочие ще ми върнат парите.

#39 NITRO

NITRO

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 7.01.13 г. в 18:04

Ами "зелените" дават 6 месеца гаранция...за продукт от 50 лв. при положение,че Пловдивските колеги вече дават цели 18 месеца гаранция.......нали..?..
Аз я взех от чисто любопитство,все още съм със смесени чувства,ще видим "Мега-та" и пак ще дам мнение след месец тормоз :)
http://sincemylastci...EUR_3_dark.png" alt="" style="border:0"></a>

#40 KoLeTo

KoLeTo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted На 7.01.13 г. в 18:05

Да така е точно за това мисля чe V2 MEGA си зажлучава 1200mAh, по-добър Display, бутон и прочие.
Единствената прилика с старата V1 е усб то :) Всичко друго е променено към по добро.

Не знам тези Китайци ми се струват доста уверени в това което предлагат, и са написали в сайта и казаха ако не отговаря на описанието и не поддържа тези мощности и прочие ще ми върнат парите.


Каква е разликата в дисплея, че на снимки изглеждат еднакви ?
новак ...